דפים

יום חמישי, 14 בנובמבר 2013

אוי כפרה: טקס ה MTV EMA's

טקס פרסי MTV אירופה שודר ביום ראשון האחרון, ורשם אחוזי צפייה גבוהים משמעותית מהרגיל, כנראה תודות להשתתפותה של מיילי סיירוס, שעלתה על הבמה לקבל פרס כלשהו (התחת והלשון הכי over-rated אולי?) והדליקה ג'וינט. כי הטקס התקיים באמסטרדם וכי מיילי תשתמש בכל תירוץ שיש לה למכור את תדמית ה bad ass החדשה שלה. היא אפילו השתמשה בתחת שלה כשלט חוצות המפציר בציבור להימנע משימוש באלימות (אם תעלו את העיניים מהלחיים ותתרכזו מספיק, תגלו שזה מה שכתוב לה מעל העכוז). רק חבל ששלט החוצות בעל מסר חיובי כל כך, היה חייב להתלוות להוצ'י מאמא שכמוה נראתה לאחרונה בקליפים של ביגי ופאף דדי, בדיוק בתקופה שבה הבחורות בקליפים עברו מללבוש חולצות ספורט ענקיות (ביגי בשנות ה-90 המוקדמות) ל... ובכן, דברים כאלה: (נייטיז מאוחר על גבול ה-2000)
 צילום: Wenn
ואולי זה מה שכל-כך מפריע לי במיתוג מחדש של מיילי: היכולת שלה לקחת סמלי תרבות מופלאים, פורצי דרך בתחומם, חלוצי מוסיקה ששינו את פני הראפ וההיפ-הופ לנצח, ולמרוח אותם על התחת שלה. כאילו היריבות הקטלנית, והמוות הטראגי של שני אושיות הניינטיז האלה, קיים לשרת את מטרת הפרסום של ילדה, שבסופו של יום היא בת 20 ומתאבלת על פרידה מחבר.
די. הקרקס התקשורתי הזה, שרק מזין את האגו ותעלולי היח"צ שלה, חייב להפסיק, והוא מפסיק אצלי כאן ועכשיו.

לטקס הגיעו בעיקר כוכבות מקומיות מהצד האירופי של הביצה, אך גם כוכבות בינ"ל הגיעו לפרגן לאמסטרדם, וביניהן קייטי פרי, בשמלה של זק פוזן.
צילום: Getty
הצבע אולי טיפה על הצד החיוור בשבילה, אבל הצניעות של קייטי מעוררת הערכה, במיוחד בהתחשב בתחרות.
אהבתי, והערכתי.

מגישת הטלוויזיה לואיז רו לבשה שמלה חמודה שהמילה היחידה שעולה לי לתאר אותה היא "נגישה". באף ארוע שטיח אדום אחד השמלה הזאת לא היתה עוברת ביקורת, אבל בשביל MTV והקהל שלו, זה מרגיש לי בול.
צילום: Getty

שזה הרבה יותר ממה שאפשר להגיד על הפונצ'ו של אווה סימונס
צילום: Getty

Subtle. עדין כמעט כמו השירים שלה.

אבל לא עדין כמו אלי גולדינג, שנראתה עייפה מהטרנד הזה כמעט כמוני:
צילום: Getty

הבנות של ההרכב "איקונה פופ" כנראה קיבלו את הרושם המוטעה שלהראות את ההלבשה התחתונה שלך זה סקסי. אז זהו שבגדול לא, ובקטן, תלוי איך את עושה את זה.
צילום: Getty

לבחורה עם השחור: אם את הולכת על חצאית שקופה מעל תחתון, אז כבר תלכי על זה בגדול. אין פה חצי דרך: או שזה שקוף ושאי זאת בגאווה (בין אם התכוונת ובין אם לא - שיעור ראשון ביח"צ), או שזה אטום ואז את בנאדם נורמטיבי - ישר כוח.
לבחורה הלבושה במדי אסיר: אם משום מה בחרת שיראו לך את החזייה, תלבשי אחת ששווה להסתכל עליה. לא את החזייה הראשונה שראית על הקולב בויקטוריה סיקרט.

אבל אתם יודעים מה? אני מעדיפה להסתכל ישירות על החזייה של ביטלג'וס כאן למעלה, מאשר לחיות בלחץ מתמיד מהאפשרות שאני עומדת להיות הגניקולוגית של איגי אזליה.
צילום: Getty

מי היה מאמין שמכל הבנות החדשות על השטיח האדום, דווקא ריטה אורה תהיה הלבושה הקלאסה ביותר מכולן?

 צילום: Wenn

וואו. מיילי סיירוס באמת הורידה לי את הסטנדרטים.