דפים

יום חמישי, 21 בנובמבר 2013

קבוצת תמיכה

לאחרונה הודיעו שחקן הקולנוע אורלנדו בלום ואשתו הדוגמ-מלאכית של ויקטוריה סיקרט, מירנדה קר, על הפרדת כוחות  וגירושין אחרי 3 שנות נישואין וילד אחד מתוק-מתוק שהורס לי תבריאות.

אממה, שלא כמו אורלנדוש ששומר על פרופיל נמוך ומקפיד להחשף לתקשורת בתמונות יומיומיות מלאות אהדה אהבית שוברת לבבות (טוב, אני מודה... הקטנצ'ק הזה ממיס אותי) עם בנו פלין, למירנדוש יש שיעור אחד או שניים ללמוד
צילום: Splash
נתחיל בשמועות נבזיות שצצות לאחר חודש (!!) בלבד מאז הודעת הפרידה על ריבאונד בזרועותיו המשמימות של לא אחר מרודף המלאכיות, ליאו דיקפריו.

נמשיך בפאדיחת אינסטוש של הלייף, בה מירנדה העלתה תמונה ממאחורי הקלעים של תצוגת המלאכיות שנערכה בשבוע שעבר - אחרי שהיא ליטשה לעצמה את המותניים!!!! 
קרדיט: אינסטוש
ונסיים בדובדבן שבקצפת, אאוטפיט מעורר תהייה קיומית בו נצפתה השבוע מירנדוש בהשקה של יגואר
צילום: Splash
החלק העליון נראה כמו הומאז' לשמלות הbandge הזנותיות של הרב לדג'ר, החלק התחתון מזכיר לי את האאוטפיט של דודה הלגה עם קריצה לסגנון מעודן של חליפות שאנל (סליחה קוקו) והשלייקס האלו, שאלוהים יעזור לכולנו, מעולות בי חשקים לגביע יוגורט מולר. יאמי. השיער אסוף-מרושל בקטע עצוב, הלחיים סמוקות עד עמקי הגיהנום ולפחות יש קלאץ' קטן ויפה שאפשר להתנחם בו.

עכשיו, מירנדוש, אני לא באה לשפוט, אני מבינה שזו תקופה רגישה וזה. אבל איכשהו... נראה לי שהכיוון שבו את בוחרת להתמודד עם המצב, הוא לא מי יודע מה חיובי.

תלמדי מבעלך לשעבר, שימי על עצמך לוק קז'ואל חתיכי, תאחזי בפלין ותלכי לכבוש את העיר. כמה פשוט, ככה נכון. ואם זה לא עוזר, אני ממליצה על קבוצת תמיכה.

בהצלחה!
פוצק.