דפים

יום חמישי, 24 באוקטובר 2013

תהייה מלכותית: היז רויאל היינוש, ג'ורג' החמישי

הדוכסית קייט מידלטון מסיימת את חופשת הלידה שלה, בשעה טובה (וחוזרת במרץ לעבוד ב... לעצב את הבית / לשתול כלניות בגינה / להיות יפה וללחוץ ידיים!?!?) באירוע חגיגי, נוצרי ומתוקשר בו יורש העצר המתוק נחשף לציבור.

הממלכה גועשת, הבריטים (שוב) קונים מלא מזכרות, יוצאים לרחובות ורוקדים לילות כימים לכבוד הטבלתו וקבלתו לנצרות של הנסיך הקטן.
צילום: Getty
עכשיו ג'ורג', אתה חמוד והכל... תינוק בן 3 חודשים עם לחיים תפוחות - עד כאן הכל טוב. אבל שמישהו יסביר לי את העניין עם השמלה. ומילא שמלה... אבל תחרה? מלמלות? שובל שלא היה מבייש נסיכה אובססיבית שנרשמה לקולג' של ויליאם והתקרצצה אליו עד שהוא הועיל לשים אליה לב והיא לא ויתרה במשך 200 שנה עד שהוא הציעה לה נישואין אחרי 40 שנות סחיטה ואיומים...??
speaking of... היי קייטי! 
צילום: Getty
אוווווו והם אפילו התאימו מלמלות...
צילום: Getty
אז קייטי באמת נראית נפלא 3 חודשים אחרי הלידה ולעומת בנה הזעטוט, היא דווקא החליטה להתלבש באופן ראוי לאירוע בכנסייה. הצבע חגיגי ומחמיא, השמלה של אלכסנדר מקווין מכובדת, והכובע והנסיך נותנים טאץ' מסורתי מבלי להיות מצועצעים מידי.

ואם כבר בשמלות לבנות של אלכסנדר מקווין בכנסייה עסקינן, נקפוץ לראות מה שלום הדודה הטרייה פיפי! אני מודה שהתגעגעתי...
צילום: Getty
פיפי וג'יימס (האח) מידלטון פסעו לכנסייה כשהם שמחים ונרגשים. ג'יימס, בפרצוף של "ססעעממק הבטיחו כיבוד ולא אכלתי מהבוקר!!" ופיפי, כהרגלה בקודש, שוב לובשת לבן כמו כלת השמחה. אחיות, נו שוין.
צילום: Getty
אז בינתיים הקטנצ'יק יכול להמשיך לחרופ, בכל זאת... 20 מטר מלמלה בגיל 3 חודשים זה סופר מעייף.

מזל טוב!