דפים

יום ראשון, 17 בפברואר 2013

אלטרנטיבות לשחור בטקס הגרמיז

כמו בכל ארוע אחר בהוליווד, שחור הוא צבע הדיפולט של כל כוכבת שלא הצליחה למצוא שמלה מעניינת ברגע האחרון. טקס הגראמיז הוא בדרך-כלל שונה, בכך שהוא טקס מוסיקה קלילה (בינינו, כל אקדמיה המעניקה פרס מוסיקלי לג'סטין ביבר אינה יכולה לקחת את עצמה ברצינות) ובאי הארוע בדרך-כלל מרגישות בנוח לבוא עם אנסמבל פחות פורמלי.

קחו למשל את קלי קוקו, שהחכימה להפנים שהיא הוזמנה לטקס למרות שאין לה קשר לתעשיית המוסיקה, ואין לה צורך למשוך את הפוקוס אליה.
צילום: Getty
ברור שאם זה היה תלוי בי הייתי מחזירה למייקל ג'קסון את הג'קט שלו, אבל, היי לפחות היא לבושה appropriately.
שזה יותר ממה שאפשר להגיד על ניקול קידמן
צילום: Getty
שהיא אומנם לבושה בהתאמה מושלמת להיי-לייטס של בעלה, אבל רק חבל שהיא בחרה לעשות את זה במפית רקומה מזהב של הסבתא הירושלמית שלי זכרונה לברכה.

פלורנס וולש, למשל, לבשה תחפושת מסרט המשך של "הפלישה ממאדים" .
צילום: Getty
אבל, כפי שאמרה המאדאם, יש לה מזל שהיא פלורנס וולש, כי עם כישרון כמו שלה, מותר לה ללבוש מה שבא לה.

ואדל בחרה להתחפש ללמפה משוק הפשפשים
צילום: Getty
כפרה פורים זה שבוע הבא.

ובכל זאת, היו כאלה שהתעקשו על השחור, וניסו לרענן עם טוויסטים בלתי צפויים, כמו קלי אוסבורן למשל, שלשם שינוי, ולמרות השיער בצבע שטיפת פה, עדיין נראתה על הכיפאק.
 צילום: Getty
עד מתי השיער המחריד הזה, קלי!? מילא לצבוע את השיער לצבע שנראה לאחרונה על זנב של הפוני הקטן, אבל בין הומאג' לסדרת מופת מהילדות שלי ועד לפאה בצורת זנב הפוני הקטן עצמו? הגזמת.

גם אלישה קיז הגזימה, והפעם בתחתית השמלה שלה.
 צילום: Getty
מהמותן ומעלה היא דווקא נראית טוב. דוגמת הנחש בחזייה מזכיר לנו שמאחורי הסטיילינג הכמעט תמיד מאכזב, מסתתרת זמרת אדירה עם כישרון בלתי מבוטל ואטיטיוד של רוק סטאר. אילו רק תחתית השמלה לא היתה חתוכה בצורת מתאר גופו של דיונון ענק, עוד הייתי בטעות מפרגנת. אבל  לא, אלישה קיז לקחת על עצמה את המשימה המאתגרת של העלאת המודעות לסכנת דייג-היתר בעולם. את צודקת אלישה, זה שבני האדם השמידו כמעט 90% מאוכלוסיית הכרישים העולמית, לא אומר שאת צריכה להתלבש בשמלה בצורת ראש-פתיש..

נמשיך בתחרות:
מי מהכוכבניות הבאות לוקחת את הפרס עם הסטרפלס השחור המנצנץ?
 צילום: Getty
אני מצביעה לקרלי ריי ג'פסן - הצבעת עידוד בלבד. זה הגראמי הראשון של המסכנה, אף אחד לא הדריך אותה להוריד את ווליום הדרמה למינימום.

ואם כבר אנחנו במינימל, ביונסה לבשה את זה.
 צילום: Getty
 וזהו.

מילה אחרונה לסיום:
ריאנה עקפה את כולן בסיבוב עם שמלה של אליאה (אותו המעצב האהוב על שר הורוביץ מקלולס, אשר בשמלתו נשדדה במגרש חנייה in the valley). היא כאילו מרחפת על ענן אדמדם של אור ואהבה. אפילו כמעט ולא מפריע לי שהיא שכחה ללבוש חזייה, סתם בשביל להתריס.
 צילום: Getty
אבל.
עד שהיא לא נפרדת מהבויפרנד והזמר קריס בראון, שבלילה לפני טקס הגראמיז לפני כמה שנים היכה אותה בברוטליות - אף פירגון היא לא תקבל ממני. כי מה שווה כל הגירל פאוור הזה, והכח שניתן לה להיות מודל חיובי לחיקוי, אם כל מה שהיא עושה זה להתרברב בהרגלי עישון ה-וויד שלה, ולכרכר סביב גבר שהשתמש בראש שלה כשק אגרוף.
נקודה למחשבה.
(וחבל כי נפלתי מהכיסא מתדהמה ומאושר כשראיתי את התמונות שלה).