דפים

יום שני, 21 בינואר 2013

ישראל בוחרת

חבר'ה,  אל תשכחו לקחת את הפוסט הזה בהומור. הוא אינו מייצג את דעותינו הפוליטיות, או עמדה פוליטית בכלל. הוא רק מנסה להכניס קצת אור לתקופה (אופנתית) שחורה, שבה מדינתינו כולה מכוסה בשלטי ענק מפחידים, תשדירי הבחירות ותכניות הטלוויזיה מפציצים אותנו בכל ערב, ואי אפשר לנהל אף שיחה עם חברים מבלי להגרר לצעקות וריבים. אפשר די?
אז - פוליטיקה? לא אצלנו.
פוליטקלי קורקט? בטוח לא.
:)

בעוד 24 שעות, משתתפת מדינת ישראל כולה (פליז פליז פליז תלכו להצביע!!) בחגיגת הדמוקרטיה האולטימטיבית: הבחירות. ובעוד מתקוטטים נבחרי העם אחד בשני ומנסים לשכנע את הציבור לבחור במצע מפתלגתם (או לבחור במפלגתם חסרת המצע), אנחנו כאן בכדי לתת לכם את סיקור הבחירות הרלוונטי באמת.

הליכוד ביתינו בראשות בנימין נתניהו
תגידו מה שתגידו, הבנאדם יודע להתלבש, והוא עושה זאת בצורה שמתכתבת להפליא עם המסר שלו: מנהיג חזק! עניבה כחולה התואמת את הדגל! גררררררר ו-ארגגגגגג ושאגות אריה!
ראש ממשלה אינדיד.
ומה לגבי זוגתו?
 לא יזיק לו להוריד לו כמה קילו - הוא טופס את כל הפריים.
זאת ועוד: קליפס העניבה הזה מזה ניינטיז, תתקדם כפרה. 

ומה לגבי זוגתו השנייה שרה'לה?

שככה יהיה לי טוב אם במדינת ישראל של שנת 2013, אשת ראש הממשלה טרם הפנימה שלפעמים צריך לקנות מידה אחת גדולה יותר, בטח ובטח כשמדובר במעיל, כי אף אחד לא צריך לראות לך את הקפלים. גם אין באמת סיבה ללבוש צבעים זהבהבים כל-כך כי (1) זה משמין לה את הפנים ו-(2) סתם בטעם רע ומנצנץ. שרה'לה כפרה, פעם הבאה כשאת יושבת אצל מיסס רומני לקפה, שאלי אותה מי הסטייליסט שלה.

העבודה בראשות שלי יחימוביץ'

מפליא אותי איך אישה שעמדה במשך שנים מול מצלמות הטלוויזיה עדיין לא יודעת להתלבש באופן שעובר מסך. מה זו הגבריות הנוקשה הזו? הלו, את תואר "אשת הברזל" כבר הענקנו לפני שנים לציפי אז על מה המאבק בכלל?

אפילו כשהיא מכינה קציצות בבית הסינר שלה שחור. איזה דיכאון. כל-כך מדכא שאפילו השיער שלה איבד עניין. היא חייבת לעשות איתו משהו, to blow it out או משהו, כי האופן שבו הוא רוב הזמן סתם מונח לה לצדי הפנים מעורר אצלי יאוש עמוק. ולא, הפליפ הזה מלמטה לא עוזר, איכס, פה זה לא הפיפטיז!!

ומה לגבי הנשים האחרות של מפלגת העבודה?

ג'יזס באמת שהשמאל איבד את זה.

התנועה בראשות ציפי לבני
אני לא יודעת אם זה פוטושופ או פשוט איפור ממש מוצלח אבל - וואו. סחטיין. בפעם הראשונה מזה שנים שאת משדרת רכות. מצד שני, כשאת לא מופיעה על שלטי חוצות את עדיין נראית ככה..

כפרה, לפחות שמישהו מהצוות יסמן לך לסדר את הצווארון פעם הבאה.
אין, כבר אי אפשר לסמוך על אף אחד במדינה הזאת.
מלבד על מירב כהן, מספר 9, שהיא כל-כך down to earth שמגיע לה לקבל את כל המנדטים של התנועה.


יש עתיד בראשות יאיר לפיד
בואו ניקח רגע להודות ליאיר על שלפחות בתמונתו הרשמית, זנח את הלוק השחור הטוטאלי. יאיר - שאפו. מה גם שהצוות סטיילינג שלו יודע את העבודה: תראו כמה ממלכתי הוא נראה! הוא כאילו אומר למצלמה ללא מילים, "אם בקליפורניה שחקן סוג ז' יכול  להיות מושל, אז גם רוק סטאר תוצרת הארץ יכול להפוך לחבר כנסת".

ש"ס בהנהגה משולשת
יו נואו, לפחות על הלבוש שלהם הם מסכימים.

הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
הקמפיין הגאוני של מערכת הבחירות הזו. אני לא יודעת מי עושה לו את הסטיילינג, אבל מי שזה לא יהיה השכיל להלביש אותו בצבעים הכי ידידותיים בסקאלה. הוא מצולם באור השקיעה הנוגה, בפה טיפה פתוח.  כאילו הוא אומר, "לא רק אח, אלא חבר רומנטי משהו".
צמרמורת.
אבל מה בנוגע לשאר? מה מסתתר מאחורי בנט?
איילת שקד, מספר 5 ברשימה שלו, נראית מבטיחה ממבט ראשון
אך במבט שני, מגלים שגם לה יש מה להסתיר בארון (חולצות מאלנבי).

מר"צ בראשות זהבה גלאון
הפתעת הבחירות! זה נכון, גם אני הייתי שמחה לראות אותה עם תספורת אחרת (השיער והאיפור שלה מעוררים אצלי אנטגוניזם) אבל - אם תסתכלו טוב תגלו אצלה תשומת לב לפרטים קטנים ומדליקים


כאילו, מדליקים בשביל חברת כנסת, בהשוואה לשאר התחרות.

אז.. במי אתם בוחרים? אני לא יודעת מה אתכם, אני את הפתק שלי שמה על מישל אובמה.
 (מהיום עם פוני!)

יאללה ל-ווג!

ואתם - לכו להצביע חברים, כי מי שלא מצביע, שלא יעיז להתבכיין אחר כך עם פוסטים חופרים בפייסבוק.