דפים

יום שני, 14 בינואר 2013

אוי כפרה גלובוס הזהב: האלי ברי

האלי ברי היא מעין אנומליה הוליוודית מבחינתי: היא נחשבת לשחקנית מוערכת, זוכת אוסקר אפילו, אבל משום מה היא חקוקה בזכרוני לנצח כנערת בונד ותו לא. אולי בזכות התספורת החצופה והנצחית שלה, היא זכתה לשם של שחקנית בעלת עומק, כזו שיש בה הרבה יותר מסתם מראה חיצוני הורס (והיא בת 46, ביצ'ז). אלא שבדיקה אינטרנטית זרירה ורפרוף על בלוגי רכילות מהחודש האחרון בלבד חושפים את האמת: היא מפורסמת בעיקר בגלל המריבות הפומביות שבין בעלה לשעבר לבין הבויפרנד הנוכחי.
רמה גבוהה.
כך או  כך, על השטיח האדום האלי תמיד ידעה למשוך את תשומת הלב. בשנת 2002, כשזכתה באוסקר על תפקידה בסרט "מונסטרבול", היא לבשה את השמלה האיקונית הזו:
  צילום: Getty
אגב, גם אז לא התחברתי לשמלה המטופשת הזו, שמשלבת ללא רחמים בין קלילות של ענפי עצים בפריחתם עם כובד מעיק של וילון עתיק. אבל האלי הוכתרה כפורצת דרך אופנתית.
העבירו 11 שנה קדימה, והאלי עדיין מתלבשת כמו טראש.
 צילום: Getty
כן, אמרתי את זה. טראש. 
כי, מה לעשות כפרה, אמנם הפילאטיס עובד אבל את עדיין בת 46.
שמלת הורסצ'ה שלה נראית כאילו היא תפורה משאריות בד של צעיפי H&M, ומנעד צבעי הניוד מבלבלים לי את העין: זה באמת שסע במותן שמאל או שזה סתם הדפס..? כן כן, זה שסע. ואגב שסע - וואו שסע הירך שלה עמוק! לא מיצינו את הטרנד בתקופת אנג'י? ובנוסף לכל זה - יש רק כתף אחת.
כן, אמרתי את זה טראש. כי אין שום דבר מושך בשחקנית שמסרבת להודות שהיא כבר לא בגיל הזה (למרות ש-לזכותה יאמר - הגוף שלה עדיין כן). תיטיב האלי לעשות אם היא תזרוק את השמלה הזו לפח, ותתקשר לסוכן שלה: שמעתי שב-2014 מתחילים להפיק את הסרט החדש לבית אקס-מן.