דפים

יום שלישי, 20 בנובמבר 2012

מרלו. ברניס מרלו.

אז למי שחי בממ"ד ללא טלוויזיה או גישה לאינטרנט בחודש האחרון, הסרט החדש של ג'יימס בונד יצא לאקרנים בקול תרועות, והוכתר בין לילה לסרט ג'יימס בונד המוצלח ביותר מאז נבחר דניאל קרייג לגלם את הדמות האיקונית. אז אמנם שיר הנושא של אדל מבאס תחת (זה נורא נחמד לרכב על טרנד הזמרת המדהימה הזו, אבל לא יכולנו לכתוב לה שיר טיפה פחות מונוטוני?! zzzzzzzzzzz), אבל נערת בונד חדשה - יש! ואנחנו כאן למתוח ביקורת על הרכש החדש לבית 007.

למען גילוי נאות, התמונות האלה יושבות לי על הדסקטופ מאז שיצא הסרט והייתי מרחק הקלקת-עכבר מלמחוק אותן. אבל אז ראיתי שצוות השחקנים עדיין בסבב הקרנות עולמי (כמה תקציב הושקע בסרט הזה שהשחקנים מזיעים כל כך לפרסם אותו..?!) והחלטתי שהקוסמוס מדבר אלי. אין ברירה, חייבים להציג לעולם את ברניס מרלו.

את טבילת האש שלה, ביצעה נערת הבונד (להרגע) בפרימיירה החגיגית בלונדון, לבושה בשמלת ויויאן ווסטווד כבדה ודרמטית
  צילום: Bauer Griffin
התחלה מרשימה ובלתי נשכחת, בחירה מושלמת לשחקנית צרפתייה ואלמונית שהפכה בין-לילה לדבר הכי לוהט בממלכה. נשמע מבטיח, לא?

ובכן.....

באפטר-פארטי של ההקרנה החגיגית, ברניס הרגישה קצת יותר בנוח והחליפה לשמלה בלההה, בהתאם לטרנד החדש והמטריד של שמלות צמודות המורכבות בעיקר מרשת.
  צילום: Bauer Griffin
עכשיו, סרט הג'יימס בונד האחרון שראיתי היה פחות או יותר בכיכובו של שון קונרי (תודה אמא!) אז אני לא יכולה להתחייב על זה, אבל אני דיי בטוחה שבהיותה נערת בונד, ברניס התרוצצה על המרקע בבקיני לפחות 30% מזמן המסך שלה. על כן, תמוהה בעיניי ההתעקשות שלה ללבוש שמלה שבקושי קיימת. אבל היי - השיער שלה מהמם והיא נמנעה מלחשוף לחלוטין את החריץ אז אנחנו עדיין בגדר הבסדר.

לפרימיירה בפריז ברניס בחרה ללכת על גלאם, כי להפציץ במגרש הביתי זה לגיטימי.
  צילום: Bauer Griffin
רק חבל שברניס בחרה שמלה שמצליחה - במאמץ רב - להיות נורא נורא משעממת למרות 14 קילו נצנצים. מה שכן, השמלה הזו עושה לה זרועות בנפח של מתאגרף אז לפחות היא חוסכת לה חדר כושר.

צילום: Bauer Griffin
 אני מתערבת אתכם שהשמלה שלה מרשרשת עם כל תנועה.

גם כאשר היא מנסה להוריד את הווליום ולזרום על לבוש קז'ואל, זה לא ממש עובד כי השקט הקז'ואלי הזה בוקע מביצת יען וכולל פלומת נוצות מתנפנפות.
צילום: Getty
וגם: boy, this lady sure appreciates her eye make up
היא גם אוהבת להרגיש שהיא בתפקיד סיקרט אייג'נט ברלינאי
 
צילום: Pacific Coast News
שזה מאוד מתוחכם בהתחשב בעובדה שאת נערת בונד לשנת 2012.

התמונות מהפרימיירות האחרונות, מבהירות את מה שידעתי לומר לכם עוד בתחילת הפוסט: עם כל היופי הצרפתי המשגע שלה, ברניס היא עדיין שחקנית בתחילת דרכה, שנקלעה למגרש של הגדולים ועדיין לא סגורה על החוקים בו. עובדה:

היא בחרה שמלה שמצביעה בחץ על השיער השמנוני למראה ועל התסרוקת המרושלת (טעות של צעירות: לא כולם צריכים לדעת שלא הספקת לחפוף)
צילום: Getty
היא מתקשה להתמודד עם הג'ט-לג באוסטרליה
צילום: Pacific Coast News
היא שכחה שאת מוטיב היענה היא מיצתה כבר לפני חודש
צילום: Getty
והחזה שלה עובד שעות נוספות בטוקיו
צילום: Getty

כמה מילות פרידה לברניס: כפרה, אני מאחלת לך רק טוב. את הורסת ורוב הזמן השיער שלך מהמם. אז, אל תשכחי להשקיע במסיר איפור תעשייתי, תשאירי את חיות המחמד בבית, והחזיקי מעמד: סבב הפרימיירות המתיש הזה עוד שנייה נגמר (מה כבר נשאר אחרי טוקיו..?).  
רק פליז טובה אחת:
אם את גבר את משתיקה את אדל.