דפים

יום ראשון, 25 בנובמבר 2012

אוי כפרה לא: חג ההודיה

חג ההודיה, כשמו כן הוא, חג חילוני בו מודים מלאנתלפים אמריקאים על יבולי הסתיו.
ביננו... אני במקומם הייתי פוסחת על התודה לפחמימות ואולי דווקא מעודדת אותם להודות בדרך היהודית המתייסרת ולצום, אבל היי, נו ג'אג'מנט.
מצד שני, אם אומה שלמה עצרה את נשמתה ואמרה תודה - מי אני שאשבור מסורת??

אז רציתי להגיד תודה.

1. תודה למשפחת רוסדייל-ספטאני:
צילום: FameFlynet
תודה לך גאווין רוסדייל, החתיך בגברים, על היותך אתה. תודה לך גוון סטפאני, הפאשניסטה הכי גדולה בעולם המוזיקה, על הסטייל. תודה שיחד בניתם משפחה לתפארת, שלא משעממת אותנו לרגע
צילום: FameFlynet
במקרה של המשפחה הזו, גם כשהמגפיים של גוון נמוכים מידי, גם כשהלבוש של קינגסטון הקטן מושקע מידי, גם אם הפרצוף של גאווין יפה מידי והכלבלב נדוש מידי - השלם עולה על סך חלקיו והלוק הכללי מתוקתק, ללא תחושת כבדות. תמיד כייפי, נעים, עם קריצה הומוריסטית (לתשומת לב הגברים ברחבי העולם, בסתיו הקרוב תלבשו חליפות עם מכנסי ברמודה מצועצעים).

2. תודה לאמהות של הוליווד:
אם פעם חשבנו שאמא זה לא שיא השיק וחופשת הלידה היא תקופה בה לגיטימי להסתובב בסחבות, לאחרונה התהפכו היוצרות ויותר ויותר אמהות מפורסמות מפגינות ניחוח אמהי מסוגנן ואף משדרגות את הלוק עם זעטוט קטן בתור קלאץ' או תינוק במקום תכשיט

צילום: Pacific Coast news
התוצאה: ♥

3. תודה לסלינה גומז:
על כך שסופסוף השכלת לנפנף מעליך את עולו של הפוק הקטן, חובב הנחשים והטריקים הכי ישנים בספר (סיריוסלי, לבוא עם אמא לטקס אחרי פרידה? לא יכולת להיות יותר צפוי?!!) ג'סטין ביבר.
צילום: Getty
נתעלם מן העובדה שבתור פרודה טריה, הייתי מצפה ממך קודם כל ל-ה-ת-ב-ג-ר ולהתחיל להופיע באאוטפיטים נשיים יותר (כפרה, זרקת את הילד.. היידה!). הלוק הזה כבר מוצא ע"י מיילי סיירוס ועוד כל מיני whats their face שמשחקות אותה יעני ניינטיז - לא קול.
צילום: Pacific Coast news

4. תודה לטראש:
תודה לזרם הטראש הבלתי פוסק, שמספק לנו תדהמות, אנחות עמוקות וכפרות חדשות, בכל הזדמנות
צילום: Getty
כריסטינוש, בעולם האפנה זוהי דוגמא מצוינת לטעות אחת גדולה. השמלה, התספורת, הנעלים, התיק, התכשיטים - כל הפריטים יחד וכל אחד בנפרד יוצרים מראה זול, משמין ולא מחמיא בעליל. אני נאלצת להמליץ לך לירות בסטייליסט שלך. אחרי הופעה כזאת, הדבר האחרון שאני רוצה זה לשמוע אותך שרה (וחבל, כי את באמת מוכשרת)
כמובן שאת לא הפושעת היחידה בסדום וטראש כזה יש בערימות ועם יכולות ווקאליות הרבה פחות מרשימות...
צילום: Getty
קאשה נשמה, מילה מאחותך מדונה - תהיי זהירה עם תנועות פיסוק
צילום: Splash
ואיך אפשר לסיים הודיה אמיתית על הטראש בלי משפחת המלוכה..?
צילום: Bauer Griffin
תודה מיוחדת לאחיות קרדשיאן על שנה מלאה בטעם רע, מחשופים שופעים, חצאיות מיני מיני מיני, מקטרונים מגוחכים (קורטני, WTF?), באז בלתי פוסק וזרזיף קטן של מגניבות בצורת קניה ווסט.
צילום: FameFlynet
~שיעול טורדני~
לתשומת לב הקרדשיאנית משמאל... הביריות שלך בחוץ. שוין.

חורף חמים ונעים ו-תודה לכפרות ♥
פוצק.