דפים

יום שישי, 9 בנובמבר 2012

פוסט סתיוי בשני חלקים

בכל מקום מלבד בישראל, עונת הסתיו כבר מזמן בעיצומה, ומרבית מדיירי ההמוספרה הצפונית מסתובבים בחולצות ארוכות או ג'קטים קלילים, ומאווררים את ריחות ה"ארון הסגור" ממעילי החורף.
לכן, הטרנד הנוכחי המציף את הוליווד מפתיע לא רק בהיותו מכוער, אלא גם בהיותו לא פרקטי בעליל: בטן עליונה חשופה.
צילום: Getty
(וכן, זה אכן בטמן, חג מעל שמי גוטהאם סיטי)
האמת היא שכשחושבים על זה, הרצון של הכוכבניות להשוויץ בשרירי בטן מוצקים לא ממש מפתיע אף אחד, ועדיין, אני מעקמת את האף בכל פעם שאני ניצבת אל מול חלון הצצה למשטר חדר הכושר של, נגיד, קים קרדשיאן.
 צילום: Pacific Coast News
אני לא בטוחה מי המאמן האישי שלה, אבל אני חושבת שהגיע הזמן שהוא ילמד אותה גם כמה תרגילים לחיזוק שרירי הגב. או לחילופין, שלא תסתובב לי עם חזיות ספורט של תיכוניסטיות (אבל מהשרלילות שביניהן) בשילוב עם חצאית (שקופה - אני רואה לך את כללללל החריץ כפרה) בגזרה גבוהה, כי (א) מה הקשר בין החלק העליון לחלק התחתון?! וגם (ב) זה מוציא לך מלא שומנים מהצדדים ומכל מקום.
אגב, גם הוורסיה השניה לא הבריקה מי יודע מה
 צילום: Pacific Coast News
שהרי, אמנם הפעם אנחנו לא רואים לך בבירור את החריץ של התחת - 2 נקודות שיפור - אבל אני מתקשה להבין את החיבור שבין חצאית שחורה רשמית, נעלי עקב בזהב התואמות את החגורה, וגופיית הספורט השחורה (של התיכוניסטיות בחוג התעמלות קרקע). אם ככה קים הולכת לחדר כושר, לא פלא ש-איך נאמר? הגופייה יושבת עליה קצת צמוד מדי.

אפשר כמובן ללכת על קומבינציה אוורירית יותר, נוסח ג'וליאן היו שדאגה להשאיר פתח אוורור בשביל שתרגיש את הבריזה במהלך טיסת השטיח המעופף בשמי אגרבה.
צילום: Imagewonder
אבל, לזכותה יאמר שהחצאית תואמת לחולצה. כי קרלי ריי ג'פסן לעומתה, קצת פספסה את זה.
צילום: Pacific Coast News
מצד אחד, יש היגיון בלזרוק על על עצמך כל טרנד עשיווי ביקום: מנומר, ג'קט עור, ניטים, נעליים צבעוניות ופוני. מצד שני, זה נראה ככה. וגם: החצאית לא תואמת בדיוק את החולצה. אבל היא נוצצת!

ובעוד שהסערה משתוללת בחוץ והמרק מתבשל על האש, לא נותר לי אלא להפרד מהבנות עם עצה אחת: כפרות, הזהרו, כי המדרדון חלקלק והתהום נראית רצופה בקוגריות זולות שטרם הבינו שעבר זמנן וגם שמזמן חלף הקיץ.
צילום: Splashnews Onlines