דפים

יום ראשון, 24 ביוני 2012

זהירות: פאוור קאפל

ובכן, לכל הכפרות שחשו בחסרוני, הנה חזרתי לי מחופשה של חודש... כמו סלב אמיתי ערכתי 3 מסיבות חתונה, טסתי לירח דבש ובשבוע הבא, אני טסה לעוד אחד (דממיט רדיוהד, למה ביטלתם את ההופעה בברלין, למה?!!??!!?). עם כל הטירוף הזה, אפשר לומר שחשתי ולו בקצת, איך זה להיות כוכבת והגעתי לשתי מסקנות חשבות:
1. גם כשאת סלב מטורף (אני עפה על עצמי פה!) העולם לא עוצר בשבילך וכשאת מפספסת חודש מחיי היומיום שלך - כוכבות רבות ברחבי הגלובוס חומקות מביקורת אופנתית וממשיכות להתנהל בעולם כאילו יש להן טעם.
2. אם להיות סלב זה קשה... אני לא יכולה לשער אפילו איך זה להיות פאוור-קאפל. אז פניתי לקים קרדשיאן וקנייה ווסט.

רקע
קים קרדשיאן - גיל: 32, בת לקריס (היום ג'נר) ורוברט קרדישאן ז"ל, עורך דין ממולח ששימש כאחד מפרקליטיו של או ג'יי סימפסון. התפרסמה הודות להיותה כלום \ דוגמנית, שחקנית, עסקנית ובעיקר כוכבת הריאליטי "משפחת קרדשיאן". אופנתית, קים אוהבת מראה שופע, עמוס מחשופים, שמבליט את מבנה הגוף העסיסי שלה. ציון: ממעעה.
קניה ווסט - גיל: 35, בן לדונדה ז"ל, פרופסור לאנגלית וריי ווסט, חבר בתנועת הפנתרים השחורים האמריקנית, עיתונאי ויועץ נוצרי (?!). התפרסם הודות להיותו ראפר, מפיק מוזיקלי ובעליה של חברת תקליטים והוא עטור שבחים ופרסים מכאן עד הודעה חדשה. אופנתית, קניה הציג באוקטובר האחרון את קולקצית הביכורים שלו במסגרת שבוע האופנה בפריז והוא נוטף שיק באופן כללי. ציון: אווו-יה!
השניים "יצאו מהארון" ופרצו לחיינו כזוג בסביבות חודש אפריל האחרון והשאר הסטוריה.
צילום: FameFlynet
בהצלחה!
ביום ממוצע תתפסו את קים וקניה במראה קז'ואל
צילום: Bauer Griffin
קימי בצבע שלא מחמיא לצבע עורה בסגנון צבאי (הכי חורף 1997) עם מגף חמדמד אך חסר השראה ומחשוף שלא מבייש שמלת סטרפלס. קניה עושה את מה שהוא הכי טוב בו, להיות מגניב. בואו נבדוק לאן זה מתפתח...
צילום: Pacific Coast News
פרט לעובדה שבצילום הזה יש משהו מאד אותנטי (=הזוגיות הזאת היא כנראה לא פרי יצירתם של יחצ"נים, הם אשכרה מתעניינים אחד בשני), קים רחוקה מלהיות מעניינת. למעשה, כל מה שאני שונאת בטעם של קים מרוכז בלוק הזה: עודף מחשופים (אחותי זה מאד פשוט: או ציצי, או רגליים), עודף עקבים (שזה בסדר, פרט למצב שזה משולב עם עודף מחשופים), עודף פייטים ועודף משהו מבריק בשיער (בר רפאלי, מאחורייך). קניוש לעומת בחירת ליבו, מצליח לשבות את ליבי בכל פעם מחדש עם עודף גרוב, שגורם אפילו לפריטים נטולי טעם כמו ג'קט לבן, להראות שיא הקול.
צילום: FameFlynet
ואם לרגע ראיתי ניצוצות של השפעה חיובית של קניה על קימי, שגורמים לה לכל הפחות לבחור להבליט רק את הציצי ואפילו לקשט את המראה הזה בנעליים זורמות ומן פלוף מוזר כזה מקדימה, הוא מצליח ברגע האחרון להפיל אותה בפח
צילום: FameFlynet
Dude, לעולם אל תתעצלי להחליף אאוטפיט, כשהבן זוג ההורס שלך דווקא החליט להתרענן. קצת מביך. לפחות הגלידה מוסיפה חמידות לפריים שאולי מסיטה את תשומת הלב מהמסקנה החשובה האחרונה שלי להיום:
צילום: FameFlynet
סטייל לא עובר בין בני זוג. הדבר הכי חכם שאת יכולה לעשות אם חבר שלך פשוט יותר מגניב ממך, זה להתחיל להסתובב עם החברים המגניבים שלו. מזיק זה בטוח לא.
בהצלחה קימי.