דפים

יום שלישי, 12 ביוני 2012

כאבי גדילה

להיות ילדת פלא בהוליווד זה לא עסק פשוט. פחות או יותר מהרגע שאת מצליחה לשאת את כובד הראש שלך לבד, את נזרקת למסגרת עבודה נוקשה על סט צילומים מפרך. בין יום עבודה אחד לשני, את מוצאת את עצמך גדלה לעיני המצלמות, וגרוע מכך לעיני הפלאשים של הפפראצי, ועוד לפני שאת מספיקה לחגוג יומולדת 10 בחיק הברביות שלך את מוצאת את עצמך יותר עשירה ומפורסמת ממה שילדה בגילך (או בכל גיל בעצם) אמורה להיות.
ומשם הכל מדרדר.
בנקודה זו בדיוק אנחנו מוצאים את היידן פניטייר, שלפני גיל 10 הספיקה לככב בלא פחות משלוש אופרות סבון שונות בתפקידים קבועים. תריצו קדימה כמה שנים (ותפקידים זניחים בפריים טיים) והיידן הגיע לשיא תהילתה בסדרה "גיבורים" כצ'ירלידרית בעלת כוחות על. שלוש שנים מאוחר יותר, בוטלה הסדרה לצלילי נשימת הרווחה הקולקטיבית של צופי הטלוויזיה באשר הם (בוא רק נגיד שאפילו אני - מכורת ג'אנק שכמותי - לא הצלחתי להביא את עצמי לשבת 40 דקות מול הטראש הזה).
כאמור, זה היה לפני מלא שנים, ומאז, מלבד להופיע בפני קהל חנונים בכנסי Comic-Con, הדבר הכי מסעיר שעבר על היידן היתה מתיחה במסגרת התכנית punk'd ומוות אכזרי ב'צעקה 4'
אז מה עושה ילדונת שהיא כולה בת 23 וכבר over the hill? ממציאה את עצמה מחדש.
צילום: INF Daily
חבל רק ש'להמציא את עצמה מחדש' כולל חליפת "Catholic school girl gone very very bad".
תראי נשמה, אין ספק שאת ניצבת בפני אתגר הרלוונטיות ההוליוודית הגדול. ויחד עם זאת, אין צורך להדרדר למחוזות הסאדו-מאזו או לחילופין להשאיל מקרל לאגרפלד את אחת החולצות המעומלנות שלו רק בשביל שנשים לב אליך.
כי זה בעיקר נראה כואב ומזיע.
אל תחשבי על זה יותר מדי - תעשי את מה שכמעט שכל ילדות הפלא עשו לפניך על מנת להשאר באור הזרקורים: סמים, אלכוהול, שיזוף יתר וג'סטין ביבר.
אל דאגה נשמה, אנחנו מבטיחות להמשיך לעקוב.