דפים

יום שני, 21 במאי 2012

יקירת הריביירה

מזה כמה ימים שהריביירה הצרפתית מארחת, במסגרת אירועי פסטיבל קאן השנתי, את מיטב כוכבי תבל לשטיחים אדומים ומסיבות בניחוח של שיק צרפתי.

באינסטינקט, מיהרתי לדפדף ולבחון את הבחירות האופנתיות של חברתי הטובה ויקירת פסטיבל קאן, הפאשניסטה והשחקנית, דיאן קרוגר
צילום: REX
~שיעול טורדני~
דיאני כפרה.. הנעלים - הורסות תבריאות! לגבי כל השאר..well.. בוא נאמר בעדינות שציפיתי ליותר. הצבע אנמי ולא אביבי בעליל (ריביירה, סיסטר) והגזרה מעלה תהיות קיומיות של מחבט טניס.

"רצית אביבי", אמרת לי?
צילום: REX
פפפפף...אפשר להגיד שחל שיפור קל. השמלה הזו, בעיצובו של ג'יאמבטיסטה ואלי יכלה בקלות להתחרות כהשמלה הכי "קאן שיק אביבי, אורירי ופורח", רק חבל שהכי בא לי בעולם לתלוש את הגלימה הזאת ולפרגן לכלה דרוזית בהינומה. כמה שיכלת להיות מושלמת בלעדייה.

וכיוון שב"ויויאן ווסטווד" כולן נראות מחשמל...
צילום: REX
...אני נאלצת להשעות אותך מתפקידך לאלתר. שנחפש מלכה חדשה?

אם כן, הרחק בארץ ה"אין סיכוי שבעולם" מצאתי את פרידה פינטו. בלי גלימות, בלי גימיקים, אבל עם הרבה טעם טוב וצבעים משמחים
 צילום: BEImages, REX
פרידוש, למקרה והחלפת סטייליסט לאחרונה, תשמרי עליו כמו על חייך. יש לי הרגשה שהמהלך הזה עלול לגרום לטלטלה בצמרת הפאשניסטות העולמי!!! 
השמלה הצהובה מליין האופנה "אטלייה" של בית האופנה ורסצ'ה, פשוט מטמטמת אותי. הצבע מרענן, הרמיזה ל'פפלום' (שזה התלתל הזה באיזור המותן שנחשב לאחד הטרנדים הלוהטים של העונה) עדכנית ומתוחכמת ולמרות שהייתי מצפה מעצמי לשנוא את הנצנוץ בחלק התחתון של הבד, אני רוצה לחבק אותו.
השמלה הורודה מטריפה, כמויות הבד הורוד משתלבות באופן מושלם עם הפייטים במחוך ובמפתיע השילוב בין השניים לא יוצר מראה כבד של שמלת ערב נובורישית, אלא זועק לי "אירוע יום בשמש".

בזאת אסיים ואלך לעכל את ההפיכה הצבאית מהודו ולחיי הפתעות נוספות בהמשך.