דפים

יום שישי, 20 באפריל 2012

דרוש: סוכן

הפעם האחרונה שראינו את טיילור מומסן היתה בתצוגה של מרקזה בשבוע האופנה בניו-יורק. אז, בתקופה היפה והקצרצרה שבה טיילור אשכרה לבשה על עצמה בגד - בניגוד לפיסת כותנה ואיזולירבנד שבונהל - היא כנראה עוד העסיקה סוכן/אמרגן/צוות יח"צ ששכנעו אותה להעמיד פנים ולו לערב אחד בלבד שהיא לא ירדה לחלוטין מהפסים.
ניתן להסיק כי הסוכנות השמיטה את טיילור מרשימת לקוחותיה, שכן בשנייה שהפסיקו לעשות עליה בייביסיטר, היא החלה להתראות עם הג'נטלמן המופתי מרלין מנסון
צילום: Getty
Is this even LEGAL?!
אני ממש מתאמצת לעדן את מה שיש לי להגיד על זה, אז בואו נסכם את זה ב: היי, לפחות טיילר יכולה להיות שקטה שתמיד ישמחו לקבל אותה בסוכנות השחקנים החוקית והמהוללת Vivid Entertainment, אשר אחראית ליצירת כוכבות העל של ימינו, נוסח ג'נה ג'יימסון ופמלה אנדרסון (+ טומי לי).
אבל עד שתהפוך לקים קרדשיאן הבאה, טיילור שומרת על אותנטיות של ווייט טראש רוק סטאר שכל כך מזוהה איתה:
צילום: Getty
 יאפ, this outfit has MARILYN MANSON written all over it, כולל העלאת חתולים כקורבן לכת השטן, עם חולצה, שרשרת ותוספות שיער שנרכשו בחנות מהצד האחר של דיזינגוף סנטר.
צילום: AKM
מפליא אותי שטרם הכריזו עליה כבלתי כשירה, בריטני סטייל, והצמידו לה מבוגר אחראי 24 שעות ביממה. כי לפחות אם היתה לה איזו אמא בסביבה, אולי היא היתה מניעה אותה מלהתקרב לחלציו של הזמר שפרסונת הבמה שלו מעביר בי צמרמורות סלידה וגועל, שסביר להניח שיעבירו לה מחלת מין חשוכת מרפא. או לכל הפחות, אמא היתה מסבירה לה שאם כבר היא בחרה להתלבש כמו נערה אבודה ואלכוהוליסטית שנבעטה ממשאית של חוטב עצים בשולי הכביש המהיר, אז לפחות שלא תיתן שיצלמו אותה עם כוס שתייה חריפה ביד - היא מתחת לגיל השתייה המותר. זה לא יעשה לה טוב לאימאג'.