דפים

יום ראשון, 8 באפריל 2012

אוי כפרה לא: חג שמח!

חג שמח ואביב פורח! איך עבר ליל הסדר? אני באופן אישי חגגתי בקיבוץ של בעלי לעתיד, בסדר קהילתי רווי הופעות, מוזיקה של ארץ ישראל היפה וילדים נרגשים מחופשים למפות שולחן עם סרטים ענקיים בשיער, ששואלים 'מה נשתנה' וזה..
צילום: Getty
אומרים שהחגים זה זמן של עליות ומורדות, אושר, אבל גם בדידות. על כן, אוי כפרה לא יצאה לשליחות עיתונאית חוקרת, כדי לבדוק איך סממני החג משפיעים על מפורסמים ברחבי הגלובוס:
1. בילוי בחיק המשפחה
אין כמו חופשת האביב בשביל לארוז את הילדים ולצאת לטייל בטבע (בשמורת "בברלי הילס" נרשם עומס רב, למטיילים באיזור מומלץ לבחור במסלולים חילופיים)
צילום: FameFlynet
הסטייליסטית רייצ'ל זו לקחה לסיבוב את הבייבי שלה סקיילר, כשהיא לבושה בשמלת הבוהו-שיק השחורה הנצחית שלה. תגידי רייצ', בתור המלבישה הבלתי מעורערת של הכוכבון העליון, לא נראה לך שצריך להוות דוגמה אישית?? איפה הצבע? הנשיות? העניין for crying out loud?! לא משנה איזה אאוטפיטים את מצליחה לקמבן מהתצוגות הכי נחשבות לקראת טקס האוסקר ללקוחות שלך, העיניים כולן נישאות אליך. ומה שהעיניים האלו רואות זה רק שחור. כמה מתיש. לפחות על הבייבי שלך את מוציאה את כל היצירתיות, ואני תוהה בקול רם אם מכאן, יש עוד לאן לרדת.
התשובה נמצאת אצל סלמה בלייר:
צילום: FameFlynet
חמסה, חמסה, חמסה - איזה תינוקי מהמם הארתור הקטן הזה (על השם אפשר להתווכח). אבל מה לעזאזל עובר על אמא שלו??? סלמה נשמה, גם אם עבר עליך עוד לילה נטול שינה, זה לא תירוץ. אפילו אני, בלוגרית אנונימית שכמותי, לא מרשה לעצמי לשלוף את האוברול מכיתה ה' מהארון, גם אם זה רק לסיבוב לסופר. וטיפ קטן - אם בכל זאת את מתעקשת לצאת מהבית במלבושייך המחרידים, לפחות תאזני בעקבים ומשקפי שמש אובר-סייז. זה שהבייבי שלך הולך לפניך לא עוזר להסתיר את הזוועה. 
אופציה נוספת היא לקחת קורס אצל משפחת וורן-אלבה:
צילום: FameFlynet
ועל זה נאמר חג שמח ♥
צילום: FameFlynet
...ואביב פורח ♥♥

2. התחלות חדשות:
ברוקלין דקר, פעם כוכבת השער של מגאזין הספורטס אילוסטרייטד והיום, המתלבשת הגרועה ביותר בעולם, משיקה סרט חדש העונה לשם "Battleship". אז נכון שסיבוב הפריימירות הנוכחי גבה אסונות אופנתיים בלתי נמנעים (ברוקלין דקר, בכל זאת), כמו הג'קט הספק אינדיאני - ספק הומאז' לשנות ה90 הזה
צילום: Getty
או עבודת התחרה המשמימה הזאת, המשולבת עם גימור ביטנה רשלנית ועקומה
צילום: Getty
את רצינית שהביטנה הקדמית גזורה בצורת סינר?? הפס של הציצי תפור גבוה מידי והמרחק הקצר בינו לבין ה"סינר" עושים אשליה של פלג עליון קטן בצורה מעוותת.
אבל, יש גם נקודת אור. אם חשבתם שניסים יש רק בחנוכה, תחשבו שוב
צילום: REX
סטלה מקרטני - דיינו!
צילום: REX
טיילור סוויפט בג'יי מנדל (ולא במשהו מתקתק וורדרד מתחרה, גם אם זה נראה כאילו התחפשה לרוני מארה) - דיינו!

3. דיכאון
כולנו יודעים שרוח החג יכולה גם להביא עמה תחושת בדידות והאוירה המשפחתית יכולה לפעמים להכביד יתר על המידה, אפילו אם ילדת רק לפני חודשים ספורים
צילום: REX
אל תדאגי ביונסוש, לדכאון אחרי לידה יש טיפול.

בברכת חג שמח ומועדים לשמחה!