דפים

יום ראשון, 15 באפריל 2012

ברנדי, גרסת 2.0

הזמרת ברנדי היתה בשנות ה-90 לגברת הראשונה של סצינת הבידור השחורה (וערוץ BET - Black Entertainment Television), עם קריירת RnB משגשגת, תכנית טלוויזיה  (מישהו פה זוכר את מואישה?) וכמובן - השיר המעצבן הזה בשיתוף עם הזמרת מוניקה.
בהערת סוגריים: גם בכיתה ח' השיר הזה - והקליפ שלו - ממש עצבנו אותי: שתי בחורות יפות, גאות, חזקות ומוכשרות (יחסית) שרבות על איזה דוגמן שרירי, שעובר ללא בושה מהדירה של אחת לדירתה של השנייה בלי להתבלבל בכלל. ולמרות שהסצינה הסופית של הקליפ, שבה שתיהן בסוף זורקות אותו, עשתה נעים בגב לכל המאמאז האמריקאיות שדרשו girl power והאפי אנדינג, השיר עצמו עדיין נותן לגיטימציה לכל פלייר לנסות ולסובב בחורות שוות על האצבע הקטנה שלו.
Also: way too much stereotypical lip gloss, sleek hair, acrylic nails and side to side head-bobbing, courtesy of the best black entertainers the 90s had to offer.
בכל אופן,
האיר עלינו המזל וברנדי החליטה על קאמבק.
ביחד עם מוניקה. בדואט. שוב.
כי גלגלצ לא טחנו מספיק את התוצר האחרון שלהן מלפני 14 שנה.
 צילום: Pacific Coast News
תראי כפרה, להתקמבק זה על הכיפאק. אבל אולי פספסת את התזכיר: בשביל לייצר את ברנדי 2.0, צריך להפציץ. כל פעם כשאת יוצאת מהבית את צריכה להיות לבושה במיטבך. את צריכה לגרום לנו להתעניין בך ובעשייה המחודשת שלך, ולא לגרום לנו לנענע את הראש באכזבה ולתהות באיזה חור הסתתרת בעשר השנים האחרונות ולמה בחור הזה התלבשו בתחפשות פורים של משרתות צרפתיות, מבלי להוריד את הטופ שהלכת איתו לפני לחדר כושר.
היי, לפחות אם הקמבק לא מסתדר, תמיד את יכולה לעבור עם האווטפיט הזה היישר לווגאס. כפי שסלין דיון יודעת לספר, בווגאס זמרות עייפות מהניינטיז תמיד ימצאו עבודה.
בהצלחה כפרה!