דפים

יום שבת, 31 במרץ 2012

כישלון ידוע מראש

אם לרגע היה לי ספק שלנצח אסרב לצפות ב"יומני קארי", נתקלתי בתמונות מהסט של צילומי הסדרה שאמורה לספק לצופיה המאוכזבים העתידיים הצצה לחייה של קארי בראדשו לפני סקס והעיר הגדולה. שוין.
צילום: Pacific Coast News
הסטייליסט של הסדרה כנראה מקבל משכורת בסוכריות m&m במקום דולרים, אחרת קשה לי להסביר את הזלזול המופגן שלו בתפקידו הבלתי אפשרי כמחליף של סטייליסטית "סקס" האגדית פטרישה פילד. (אגב, כנראה ומדובר באותו הסטייליסט של גוסיפ גירל. זה מסביר את הלבוש הבעייתי של בלייר בעונה האחרונה).
סטייליסט יקר, כדאי שתבדוק את העובדות שלך. כי לא משנה באיזה עשור מדובר - ואני מבינה שמדובר באייטיז, ועדיין - קארי בראדשו, ולא משנה באיזה גיל, לעולם לא היתה מסכימה להסתובב ברחוב עם תיק פלסטיק זול מכוסה שליכטות של צבע וכיתוב גרפיטי צבעוני של השם שלה. פשוט לא. יש גבול כמה אפשר לחלוב את האמרות האופנתיות המוגזמות של הסדרה המקורית, שעבדו אז אבל ממש לא רלוונטיות היום. אני בעד שאת הm&m של הסטייליסט יעבירו ישר למחלקת הכותבים. יש לי הרגשה שהם יפשלו בענק, ותוספת קטנה למשכורת אולי תעודד אותם להפיק משהו שיהיה רק קצת נוראי, בניגוד לכישלון המוחלט הוודאי שמחכה להם עם הקרנת הסדרה.
ועכשיו, פנייה לבנות ישראל: כשקארי ענדה שרשרת זהב עם שמה - התחילה היסטריה בינלאומית שהסתיימה בחצי יבשת שהסתובבה עם שרשראות שם של ילדות בנות 12. אם אני רואה תיק אחד ברחוב עם שם של בחורה עליו - אני מסתערת. ראו הוזהרתן.