דפים

יום שבת, 24 במרץ 2012

חשיפת יתר

מאז ומתמיד, לנו הצופים בבית היה את התענוג המפוקפק של לראות את הסלבס האהובות עלינו נחשפות וחושפות בשביל קצת תשומת לב. ובעוד שאנחנו בעד סקסיות המבוצעת בטוב טעם, אנחנו מתנגדות באופן נחרץ לשימוש ציני ונלוז בעירום לצורכי תהילה הוליוודית. בפנינו ארבע דוגמאות של סלבס שלא יודעות מתי הביטוי less is more הופך ללא רלוונטי.

נתחיל בקטנה (ובאנחה כבדה ומיואשת).
 צילום: Pacific Coast News
לכאורה, מדובר בעוד שמלה טראשית מהארון של קים קרדשיאן: מיני, צמוד ומנצנץ. כי היי, אם אני לא מצליחה לשרטט במדויק את מתאר האחוריים שלה, לא משתלם לה בכלל לצאת מהבית. רק שהפעם, העבירה חמורה עוד יותר, הודות לפתחי האוורור המיותרים שעל הכתפיים שלה. ראשית, ברור שהיא צריכה פתחי אוורור - נצנצים ופייטים זה דבר כבד ואם היא תזיע יותר מדי יתחיל לנזול לה האיפור. שנית - אני לא מצליחה לדמיין שמלה יותר טראשית מזאת. וזה לא שהיא עד כדי כך נוראית (היא כן). אלא שקים כל כך מחצינה ומסרסרת בגוף שלה, שכל סנטימטר נוסף של עור חשוף מרגיש לי פשוט מלוכלך. קים נשמה, לא ביססנו כבר שיש טרנדים שעדיף לוותר עליהם, במיוחד כשהם מקנים לך מראה של גולדיגרית גרושה?

אבל היי, לפחות קים שמרה את התחתונים שלה לעצמה, מה שאי אפשר להגיד על שרה ג'סיקה פרקר...
אולי משעמם לה בבית עם הבעל והילדודס, או אולי היא מרגישה מאויימת מ'יומני קארי', הסדרה החדשה המבוססת על חייה של קארי לפני 'סקס'. כך או כך, שרה ראתה לנכון להחיות את המתים ולהעמיד פנים - שוב - שהיא וקארי בראדשו הן אחת.
 צילום: Getty
אוי כפרה, לא. גם לפני 13 שנה כשקארי התרוצצה בכל מנהטן עם החזייה מעל הבגד, מתחת לבגד שקוף או סתם חשופה לעיני כל, זה לא היה לעניין.
אז למה זה היה טוב עכשיו?!  את לא בגיל הזה, זה לא מושך, וזה מעביר את המסר הלא נכון לכל שאר צעירות הביצה, שלבטח ירוצו עכשיו לקנות סטרפלס שחור ולזרוק אותו מתחת לחולצת תחרה. או במילים אחרות: בדיוק מה שהעולם שלנו צריך עכשיו. די מאמי, בבקשה די. 'סקס' נגמר כבר מזמן, תשחררי אותנו מהחזייה שלך!

מצד שני, עדיף חזייה מתחת לשמלת תחרה מאשר אין-חזייה מתחת לסוודר עשוי רשת.
 צילום: Splashnews Online
בחיי שמי, אני לא מצליחה להבין מה ריאנה חשבה לעצמה. זה לא שהיא לובשת חולצה שחורה דקיקה שהופכת לשקופה עם הפלאשים של הפפראצי. לא מסובר כאן ברגע של "אוווופס". לא. סתם עוד ערב יום שלישי רגיל, שבו ריאנה יוצאת לטייל בחוץ לה לה לה בסוודר מרשת. גם, מה שהכי מעצבן אותי בסיפור הזה, זו היהירות שלה, שמניחה אוטומטית שאני ארצה לבהות לה בציצי וזכות הבחירה שנשללה ממני. אני חייבת לבהות לה בפטמות. כאילו, מאמי בת כמה את?? איפה אמא שלך??! ומי את חושבת שאת בכלל??

השאלה "איפה אמא שלך??" הדהדה בחלל שמעל השטיח האדום בווגאס, במסיבת יום ההולדת של אדריאן ביילון. זה התחיל לכאורה תמים, שמלה פרווופית מקדימה, עם הרבה רשת שקופה בצדדים, אבל הרגשתי ביטחון שהכל יהיה בסדר, שהרי הבחורה השקיעה בפן אז בדוק שהיא זכרה לשים גם תחתונים.
צילום: Getty
אז זהו, שלא.
צילום: Getty
נחסוך מכם את התמונות שמכריזות לעולם שהיא חושקת כנראה בקריירת פורנו, מטעמי צניעות ומתוך רחמים עזים לאבריה האינטימיים ביותר שלא ראו פלאשים של פפראצי מעולם. עד אותו הרגע. בואו רק נאמר, שזה בדיוק מה שזה נראה: החלק התחתון של השמלה עשוי רשת שעליה, מונח גוש בד ורדרד, שהדבר היחיד שמחבר אותו לשאר השמלה הוא כמה תפרים באזור מרכז החגורה. כנראה, שאדריאן לא חשבה על אפשרות של בריזה צדדית, וחבל שכך.
תנחומיי לפושפוש.

ובכן בנות, מה מוסר ההשכל?
כשאת נואשת לאור הזרקורים, חשיפת כתפיים קטנטנה יכולה להדרדר במהרה לקישוט וגינאלי בצורת גוש קצפת.
אם אתן רוצות שנשים לב אליכן, תעשו עם עצמכן משהו מועיל. תקחי הפסקה מאור הזרקורים לטפל בגירושין שלך, או תשתתפי בסרט שאינו קומדיה רומנטית משעממת ומיותרת. תקליטי שיר שאינו כולל קטע ראפ של האקס שלך שבזמנו התעלל בך פיזית, או נגיד ______________ (משהו שקשור ל day job של אדריאן, שאין לי מושג מה היא בעצם עושה בימינו...). אני בטוחה שמחציתכן לפחות בחורות מוכשרות מאוד. תנו לנו להתפעל מהכישרון שלכן, ולא מעבודת השעווה הנפלאה שעשתה לכן הקוסמטיקאית.