דפים

יום שלישי, 13 במרץ 2012

"היא לא יכולה לראות.."

בשלהי שנות ה20, בעולם צבעוני של ריקודי צ'רלסטון, נוצות, תספורות קארה ופייטים, קמה לה בוקר אחד מאדמואזל קוקו שאנל והחליטה שנמאס לה ממציאות בה שחור זה צבע של חליפות גברים ובגדי אבל. יחד עם אידאל היופי והנשיות שבנתה בעזרת המותג שנשא את שמה, היא המציאה את פריט החובה הנצחי שהפך מיד לאקסיומה בארונן של נשים ברחבי הגלובוס - שמלה שחורה קטנה:
אבל מאז שנות ה20 עברו הרבה מים בנהר, כולל פיק היסטרי בו אודרי הפבורן העלתה את שווי השיק של השמלה השחורה לשמים ב'ארוחת בוקר בטיפאני'. היום מסתבר, כוכבות הביצה בוחרות דווקא במראה הנגדי של שמלה לבנה ולקוקו שאנל נותר רק להתהפך בקברה.
אצל מישל וויליאמס זה דווקא עובד לא רע
צילום: WireImage
ואני אומרת, כל מה שהוא לא חסוד, מתקתק ופרחוני על מישל - מבורך!
מחשוף V?? בכלל חגיגה.
שיפון נשפך ושקוף???? אני כבר מתבלבלת לגמרי.. היתכן שההשוואה לטיילור סוויפט שברה אותה סופית ומעתה ואילך נזכה לראות מישל חדשה ואופנתית? אמן סלה, כן יהי רצון.

ג'סיקה אלבה, שבדרך-כלל מתפקדת כחברה טובה ולא נופלת בחטאים אופנתיים, החליטה הפעם למשוך את החבל רחוק מידי
צילום: Getty
~פאוזה ובליעת רוק דרמטית~
אני מניחה שהעלייה של מישל ויליאמס גוררת אחריה נפילה של גיבורות אחרות. ג'סי כפרה, למה גנבת לברנדה וולש את שמלת הדיסקו?!?!? תסירי מהר את הויניל המבחיל הזה, כולנו רואים שחזרת למשקל שלך מלפני הלידה, לא צריך את כל החנק הפלסטיקי הזה. אוי כפרה פיחס!!!!!

אצל אמה רוברטס אתם מוזמנים לבוא לעשות שבת 
צילום: Getty
ואחרונה וחביבה ++, אמי רוסום: כפרה חדשה וכוכבת סדרת המופת המוטרפת "חסרי בושה"
צילום: Getty
למרות שמשפחת גלאגר בסדרה היא משהו בלתי ברור וכל דמות שם רחוקה מהצופה בה שנות אור (כולי תקווה לפחות) יש בפיונה, דמות האחות הבכורה אותה משחקת אמי, משהו שובה לב שגם במציאות, גורם לי לחייך.
אבל לא באמי עסקינן, אלא בבחירות האופנתיות שלה, שאיך לומר בעדינות, יתכן וצריכות דחיפה קלה של סטייליסט. אמנם ממבט ראשון הלוק נראה חביב, אבל מבט נוסף חושף שילוב לא הגיוני בעליל של שמלה לבנה קטנה מבד משי / שיפון קליל וזורם כלשהו, יחד עם ג'קט בסגנון שאנל מצמר טוויד. 
אמי כפרה, זה כמו לקחת לחם ולמרוח עליו תירס, למלא עוף בקוספת נעליים או לאכול קורנפלקס יחד עם חרדל. בקיצור, שני עולמות נפרדים שכל קשר בינהם יוליד כאב בטן תהומי ושלושה ימי מחלה.

נו מילא, לפחות יש קלאוז'ר עם קוקו שאנל.