דפים

יום שני, 12 במרץ 2012

דמדומים: אווט, משחקי הרעב: אין.

עם סיום סאגת "דמדומים" הממשמש ובא (נובמבר 2012, בעזרת השם), חלל ריק נפער בחיי מתבגרות העולם בנות ה-14. מה יעשו ללא אדוארד הערפד הנוצץ באור יום, בעל השיניים והשיער המחודדים? איך ימשיכו את חייהן ללא ג'ייקוב איש הזאב בעל שרירי הבטן של אליל יווני אך עם כישורי המשחק של עמוד חשמל? ומה נעשה ללא הופעות שטיח האדום הנבוכות של קריסטן סטיוארט?!
התשובה: גלדיאטורים.
ועכשיו רגע ברצינות: אמנם כל סדרת ספרים הופכת היום לסרטי טינאייג'רים שוברי קופות וחסכונות (דמי כיס), אבל היי, לפחות הנוער של ימינו עדיין קורא.
הטרילוגייה הבאה להפוך ללהיט היא "משחקי הרעב", שלי באופן אישי אין מושג על מה הספר, אבל אני מניחה שאלו מכם שקראו את "דמדומים" (בלי לנקוב שמות, אתם יודעים מי אתם) לבטח מכירים גם את הסיפור הזה.
ובכן, הסיפור הזה בגרסא הקולנועית שלו, עומד להוליד את שלושת שוברי הלבבות 2.0.
 צילום: Getty
השמאלי הוא הבויפרנד של מיילי סיירוס, הימני לא רלוונטי, ובין שניהם ניצבת ג'ניפר לורנס.
ג'ניפר, שחקנית עולה ויחסית מוערכת, מיצבה את עצמה באוסקר של שנה שעברה כסקרלט ג'והנסן החדשה, ובכך פתחה פער רציני בינה לבין בנות גילה המדשדשות אי שם בשמלות הbandage
 צילום: Getty
מאז היא הספיקה ליפול בשמלת ויקטור & רולף, שהוריאציות השונות שלה מסתובבות בין חצי מכוכבות הוליווד, ונראות רע על כל אחת, ללא יוצא מן הכלל
  צילום: Getty
אבל היי, ג'ניפר עדיין יחסית אנונימית וגם חסרת ניסיון. אני מבטיחה לשכוח לה את זה אם היא תפגין שיפור בעתיד.
מכיוון שמשחקי הרעב טרם שוחרר לאקרנים, עסוקים גיבורי הסרט בסבב הופעות ברחבי קניוני אמריקה. ממש ככה. בינתיים, שומרת ג'ניפר על קז'ואל נונשלנט נוסח קריסטן סטיוארט (וגם כזה המתאים ל...ביקור בקניון).
  צילום: Getty
(היא קצת מוצאת חן בעיני).

חברים, הביטו היטב בג'ניפר וגם בבובת הבארבי הבלונדינית מר. סיירוס שלצידה. בין אם נרצה ובין אם לא - אנחנו הולכים עוד לדבר עליהם הרבה.
קחו נשימה עמוקה ו... הנה זה מתחיל.
ויי זמיר.