דפים

יום חמישי, 2 בפברואר 2012

אוי כפרה: שעמום ב-SAG

כולם בהוליווד תמיד נורא מתרגשים מטקס פרסי הSAG מכיוון שמדובר בשחקנים שמעניקים פרסים לשחקנים אחרים (משמע: אין צורך להחנף ל"אקדמיה". רק אחד לשני. ואת זה גם ככה כולם עושים כל הזמן). לעומת זאת, השמלות שבחרו שחקניות העל של הוליווד ללבוש לכבוד המאורע - היו מרגשות הרבה פחות.
אף אחת לא השתגעה בצבעים, כולן הקפידו על הגזרות, ואף אחת לא גרמה לנו לפלוט זעקת "אוי כפרה לא!" מחרישת אוזניים. להיפך, 90% מהתגובות שיצאו לנו מהפה היו mehhhhhhhhhhhhhhh עייף ומשועמם.

קחו לדוגמא את ג'יין קראוקאווסקי, הלא היא המזכירה לשעבר ב"אלי מקביל" והמזכירה בהווה ב "רוק 30". (או שאולי היא השחקנית המפורסמת? המוח שלי מסרב לקטלג אותה בכל תפקיד שהוא מעבר ל'מזכירה')
צילום: Getty
הרי, ברור שג'יין ניסתה לזעזע אותנו בסקסיות המתפרצת שלה. היי! תראו!! אני סקסי מאמא!! עירום מרומז!! יש לי חור בשמלה! אוי מה זה מבצבץ פה..? וכו' וכו' לצערה, בכל פעם שהסתכלתי בתמונה שלה מהטקס, נאלצתי שוב ושוב למצמץ, להתרכז, להבין שלא - היא לא הדביקה מדבקות על הציצי - זה סתם מחוך כחלק תחתון של השמלה, ואז לפהק פיהוק רחב ומשועמם.

זואי סלדנה הגיעה בעצמה משועממת כי, תראו - היא אפילו לא ניסתה להתיפייף מי-יודע-מה וזרקה וילון לא מוגדר על גופיית הסבא שלה
צילום: Getty

אמה סטון, שעקפה את כולן בסיבוב בטקס גלובוס הזהב, בחרה הפעם שמלת אביב מקסימה של מקווין
צילום: Getty
אביב הכוונה - הכי קליל וחמדמד שמקווין מסוגל אליו.
השמלות של מקווין, כמו שאר יצירות האומנות של המעצב הגאון/משוגע המנוח מלאות בדרמה, תיאטרליות, ויופי אסרטיבי הגובל באגרסיביות. כל זה טוב ויפה, וגם אורך השמלה מפתיע לטובה בארוע מסוג זה, אבל הנעליים התואמות גררו את הלוק כולו למחוזות ה"צפוי", "ילדותי" ו"קצת מעצבן לי בעיניים".
וזה לא מקום טוב להיות בו.

סופיה ורגרה החליטה כנראה להכריז איתי מלחמה.
צילום: Getty
עד מתי שמלות הסטרפלס?? עד מתי גזרות בת ים?? עד מתי סקסיות לטינית מוגזמת??
סופיה מאמי, עכשיו זה רשמי. אם את לא מחליפה שמלה עד מרץ, אדאג שלא אני ולא פוצק נסקור את הלבוש שלך לאוסקר!! ראי הוזהרת.

אפילו קלי אוסבורן, שסיפקה לנו בעבר מגה-דרמה בצבעי אפור דיכאון קיומיים, הלכה הפעם על "בטוח"
צילום: Getty
היי, אם קלי מוותרת, אני מרשה לעצמי סופית להרים ידיים.