דפים

יום שני, 27 בפברואר 2012

צמד חמד, אוסקר סטייל

שתי סלבס-על, עלו לבמת האוסקרים להציג את קטגוריית "האיפור הטוב ביותר".
רמז: הן משחקות ביחד בסרט החדש "למה לצפות כשאת מצפה", סרט שאני בטוחה שיספק לנו את האיכות שאנחנו מצפים לה מצמד השחקניות הזה.
צילום: Getty
מנחשים?
צילום: Getty

בדימיון שלי קמרון לחשה לג'יי-לו דקה לפני שעלו לבמה: 'פסססט, ג'יי-לו. גם אני יודעת לעשות סקסי פייס.' ואז ג'ניפר צחקה ואמרה מגבוה, 'בואי נראה להם איך עושים את זה', והתלהבה בינה לבין עצמה מההערצה של קמרון אליה מבלי להבין שקמרון בעצם לגלגה עליה. קמרון מצדה זרמה עם זה because she's a good sport. 

אגב ספורט - קמרון מאמי, לא הגיע זמן להפחית מהמשקולות בחדר כושר..?
צילום: Getty
קודם כל, הצבע משגע עליה. שמלת הגוצ'י שלה יפה מאוד והיא נראית עליה טוב אבל אני חושבת שהיא היתה יכולה למצוא שמלה יותר טובה. אולי אפילו לקשור איזו חגורה סולידית במתניים בשביל לשבור את המלבניות השרירית שלה. כי המלמלות והצבע הרך ומפלי הנצנצים לא משתלבים עם הנוקשות המבנית שלה, ופתאום כשאני מסתכלת על זה שוב קמרון מזכירה קצת את פסל האוסקר השרירי שמאחוריה.

עדיף להדמות לאוסקר מאשר לגרושה טרייה עם פתחי אוורור בזרועות קים קרדשיאן.
צילום: Getty
מצד אחד, זה מובן: ג'יי לו מחוייבת לספק לקהל שלה את מה שהם באו לראות: מחשוף עמוק, ישבן ו-סקסי פייס. מצד שני, אני מרגישה שמיציתי את העניין. ג'ניפר לופז היא כבר מזמן לא הסקסי ביץ' של שנים עברו. היא אמא לתאומים. הגיע הזמן להרגע עם הסקסיות המוגזמת כי זה משעמם ונדוש והיא צריכה לפנות את הדרך לשחקניות/זמרות/מה הכישרון שלה תזכירו לי? - חדשות שרוצות לסרסר את האחוריים שלהם על מנת להתקדם בהוליווד.

גם באפטר פארטי של ואניטי פייר, זרמו השתיים על אותו הקונספט בדיוק:
קמרון בשמלת ויקטוריה בקהאם טיפ טיפה  נוקשה מדי וטיפ טיפה קטנה עליה:
 צילום: Getty
ג'ניפר בשמלת זוהיר מורד שהיא יותר מדי באופן כללי, וגם קצת קטנה עליה באזור הבטן, אם כי דיי מחמיאה לה, בהתחשב בכך שהיא היא ג'ניפר לופז וגם הצבע שלה כל כך יפה שפתאום בא לי לפרגן.
 צילום: Getty
אל דאגה, פירגון לא יהיה פה - זה עדיין טו מאצ'.
בכל אופן.
זוג BFFs חדש נולד בהוליווד? המממ. לפחות הן יכולות לחלוק חוויות של דייטים עם פאף דדי.