דפים

יום שני, 27 בפברואר 2012

אוי כפרה לא: סיפתח לאוסקר

קשה להחליט איך פותחים סדרת כתבות מטורפת שמסקרת טקס כל כך חשוב כמו האוסקר. במחשבה שניה: טקס כל כך משעמם, עם שטיח אדום כל כך חשוב. אבל מה זה טקס האוסקר כשהעולם כולו נלחם על שפיות, איראן מפתחת נשק גרעיני, יבשת אפריקה גוועת כולה ברעב ושליט סוריה טובח באזרחים. מה זה טקס האוסקר, אתם שואלים? טקס האוסקר הגיע כדי להציל את העולם.
כיצד? בעזרת גוונית' פאלטרו. קבלו אותה, מלאכית השלום והעננים... זה ציפור, זה מטוס... לא!! זאת גבינה לבנה בגלימה!!!!
צילום: Getty
~אנחת השלמה עם מציאות כואבת~
אוי גווינת', מה שהכי כואב הוא שלולא רק היית מוותרת על הגלימה המגוחכת הזאת, השמלה שלך אשכרה הייתה מוצלחת. מוצלחת במונחי גוונית'-גבינה לבנה-פאלטרו, למרות שאני משוכנעת שהמילים הטובות מגיעות (אם בכלל) במלואן למעצב טום פורד. עכשיו תיפרסי את הדבר האידיוטי הזה למרומים ותתעופפי לי מהעיניים.

אם לנסות ולסכם בכמה מילים את הסטייל של הכוכבות על השטיח, הקונספט ששלט ללא עוררין היה דמות הכוכבת הקלאסית של הוליווד הישנה. ולא, הכוונה היא לא למישל וויליאמס עם עוד שמלה חסודה ומתקתקה, אלא למישל וויליאמס עטירת גלאם בחסות לואי ויטון, שהצליח לגרום לדודה הפולנייה ללבוש שמלת סטרפלס אדומה טו-דאי-פור
צילום: FameFlynet ,Getty
את רואה כפרה, כדי להיות סקסית לא צריך לחשוף, צריך להיות נשית. שאפו.

הצלחה נוספת נוסח הוליווד הישנה, שייכת לנטלי פורטמן, שכרגע נמצאת אצלי במקום הראשון
צילום: Getty
sometimes less is more ושיק של שטיח אדום לא חייב לבוא לידי ביטוי בנוצות ופייטים, אלא בטאץ' של שלמות בעיצוב כריסטיאן דיור, בתוספת תכשיטים בשווי מגדל יוקרה בפארק צמרות. מה שכל כך יפה אצל נטלי הוא שכל הפריטים מדברים באותה השפה: התכשיטים, השיער, האיפור והשמלה כמובן...אבל אוווופס!!!
צילום: FameFlynet 
נטלי כפרה, מסתמן שהתינוקי שלך, שיהיה בריא, ינק לאחרונה יותר מידי והציצי שלך נהיה עצוב, כי הוא לא ממש מצליח למלא את הקאפ. כנראה שאף אחד לא מושלם ואני נאלצת להמשיך ולחפש מקום ראשון חדש...

בהצלחה למתמודדות.