דפים

יום שבת, 4 בפברואר 2012

אוי כפרה: בר רפאלי

(סיפור אמיתי) כמה אנשים כבר פנו אלי בשאלה: ראית את בר רפאלי?? נו, מה את חושבת עליה??
לקח לי קצת זמן להבין על מה הם דיברו.

"נו אז מה חושבת עלי? מהמם, נכון??"
צילום: Imagebam
אוי כפרה פתתתתתתתת לא!
מישהו מוכן בבקשה להסביר לי מה עובר על בר רפאלי? עד  לא מזמן היא היתה סתם עוד דוגמנית/חברה לשעבר של ליאונרדו דיקפריו שמנסה להצליח מחוץ לישראל. ואמנם קשה להתוכח עם ההצלחה שלה, ועם השם שהיא מתחילה לבנות לעצמה (דגש על המתחילה), וזאת אם אנחנו כמובן מתעלמים מהפרסומות האחרונות שלה לבושם של אסקדה, שגורם לי לרגשות חלחלה עזים בכל פעם כשאני הולכת על אבן גבירול לכיוון צפון.
קרדיט: אסקדה
באמת?? באמת לא יכולתם למצוא תמונה שהיא נראית בה טיפה פחות סובלת?? ואז להרוס אותה עוד יותר עם עוד קצת פוטושופ!? פספסתם סנטימטר. שם בצד.

א-המממ.
אז מיס רפאלי מתחילה לבנות לעצמה שם בתעשיית האופנה, להכיר סטייליסטים, להתחבב על מעצבים ולקבל הזמנות לארועים הכי חמים בתעשייה. לפעמים היא נראית מזעזע יותר, לפעמי היא נראית מזעזע פחות, ולפעמים היא כאילו לא ממש יודעת מה לעשות עם עצמה. אך למרות כל זאת רואים שהיא מחפשת את דרכה בליגה של הגדולים ועל זה - שאפו.
אפילו הצליח לה יחסית לא רע בכלל בפעם האחרונה שראינו אותה:
צילום: Bauer Griffin
ואפילו השיער שלה היה חלק ומבריק כמו זה של הנסיכה מידלטון.
אז אם לסכם, למרות שדרך ארוכה עוד לפני בר, והיא לא תקבל אצלי הנחות רק כי היא היא, אני בגדול סבלנית ומבינה שאף כוכב לא נולד בין לילה.

אבל זה????
צילום: Imagebam
חמודה, אני רוצה שתקשיבי לי ותקשיבי לי טוב.
את יפייפיה הורסת, יש לך גוף שמיימי ויש לך את הפוטנציאל להגיע הכי רחוק שרק אפשר. אבל לאט לאט, את עוד לא שם. את ממש לא שם. את לא ג'יי לו. אין לך שום לגיטימציה לכזאת כמות של מחשוף רגליים, כזאת ערימה של פרילים וולאנים, ובטח לא כזאת כמות של שמן תינוקות על הרגליים. את נראית רע. וגרוע מכך, את נראית זול. את נראית מו כוכבנית דרגה זבל עם שגעון גדלות, וכזה שמנסה להתפרץ ולתפוש תשומת לב בעזרת המון נפח בד, המון רעש והמון צלצולים מיותרים. את כל כך רחוקה מהסטטוס שיאפשר לך להתלבש ככה, שהנסיון הדבילי שלך לשווק את עצמך בכזאת זילות פשוט מביך.
אז תעשי טובה, תנוחי ומהר.
כשתהיי מגה-סטאר, אז נדבר.