דפים

יום שבת, 25 בפברואר 2012

ברכות לזוג המאושר

רכילות סלבס צריך לדעת לקחת בפרופורציות: כל זוג ידידים שאוכלים ביחד ארוחת צהריים מוכתרים כ"בני זוג", כל צמד שחקנים ראשיים בסרט מתמודדים עם שמועות אודות בגידות הדדיות בבני זוגם, ובכל פעם שכוכבנית יוצאת מהבית עם שמלה מעל מידה אפס אומרים עליה שהיא בהריון.
ב-99% מהמקרים אנחנו כבר יודעים לזהות ולהתעלם משמועות חסרות שחר.
ג'ניפר אניסטון היא מקרה בוחן מעניין. כוכבת 'חברים' עלתה למימדי סופרסטאר, יותר בשל הגירושים המתוקשרים מבראד פיט מאשר בשל יכולות המשחק שלה (תנסו להזכר בשם אחד של סרט שהיא כיכבה בו בשלוש השנים האחרונות. ועכשיו תנסו להזכר בעלילה. הכל מרגיש אותו דבר? יופי, יש בינינו הבנה). מאז הרומן הסוער של בראד עם אנג'י, העיתונות מתעסקת ללא סוף בזוגיות של ג'ן. לאחרונה, בעודה אוחזת בחבר חדש בשם ג'סטין, באופן טבעי החלו השמועות אודות היותה בהריון. בכל מקרה אחר הייתי מתעלמת, אבל ג'ן, שידועה באהבתה לשמלות שמזכירות לנו בדיוק איך היא נראית לגילה (מעולה), החליטה להוסיף אש למדורה, כשהופיעה להשקת הסרט החדש שלה לבושה בזה:
צילום: Imagebam
לעין הבלתי מזויינת, זו נראית כמו עוד אחת משמלותיה הידועות מראש של ג'ניפר: שחור או לבן (או שניהם ביחד, וואטאבר. זה לא נקרא גיוון!), צמוד, סטרפלס, שיער פזור עקבים בלה בלה. ויחד עם זאת, למה היינו צריכים את הקונסטרוקציה המיותרת הזאת במתניים? ועוד להוסיף על זה כאב ראש אופטי? השמלה המוגזמת שלה מזכירה לי את התמונות האלה שרצות לאחרונה באינטרנט, שמורכבות מפסים בשחור ולבן אבל כשמזיזים את הראש מצד לצד רואים את בארני מ"איך פגשתי את אמא שלך" עם הכיתוב Awesome.
ובכן, אני אכן מנענעת את הראש.  לשלילה.

ביום חמישי, זכתה ג'ן בכבוד האלמותי בצורת כוכב משלה ב-Hollywood walk of fame.
לקבל כוכב משלך על אספלט הוליוודי זה עסק מכובד מאוד. אבל במקום להפגיז בלוק בלתי נשכח, ג'ן בחרה בזה:
צילום: Imagebam
שמלה שכנראה הרדימה אפילו אותה.
מה זה האורך הדודתי הזה? ומאיזה ארון שלפת את הנעליים האלה? ומה, לא תעשי משהו מעניין עם השיער?
אבל מילא כל השאלות הנוקבות האלה, אני שואלת שאלה אחת: מתי את יולדת?
כי אין שום סיבה בעולם ללבוש פעם שנייה ברציפות שמלה שמבלבלת לנו כל כך את העיניים, ובכך מטשטשת את המותניים, את הבטן ואת כל השאר.

לזוג המאושר - מזל טוב.