דפים

יום שלישי, 7 בפברואר 2012

קורס באיזון

מישל וויליאמס היקרה,
יתכן שאני חופרת לך לאחרונה, אבל בכנות - הגיעו מים עד נפש.

הכל התחיל בטקס גלובוס הזהב, כשכולם פירגנו לך על שמלה מנומרת בגווני כחול של ג'ייסון וו. כפי שכבר אמרתי בעבר, המראה הדודתי הוא לא בדיוק לטעמי, אך השמלה באמת ניחנה בניחוח אדג'י ועל כן אני יכולה לחיות איתה בשלום.
בSAG כבר התחלת למשוך את החבל רחוק מידי, כשבחרת בלוק של ילדה אמריקאית בטקס סיום כיתה ג'. יאמר לזכותך שלפחות נראית כמו מלכת הכיתה. רק אל תשכחי מה תמיד אומרים על מלכת הכיתה - 5 שנים אחרי סיום התיכון נתקלים בה בטעות בסופר השכונתי והיא תמיד מוזנחת, מחוטטת ועם 3 ילדים מנישואיה הכושלים לקפטן נבחרת הפוטבול, שעזב אותה לטובת מאמנת הכושר שלו.
~אנחה כבדה~
אם נחזור למציאות התוססת של תקופת הספירה לאחור לטקס האוסקר, מדובר פה במוטיב. מוטיב מחניק של צווארון עגול וחסוד עם פרץ של ספק דודתיות-ספק ילדותיות-ספק פולניות מתוך שמלה מעייפת. ולמקרה שצריך הוכחות נוספות, הנה תמונות של מישל מהשבוע האחרון:
 צילום: REX
היתכן שקמה יורשת לטיילור סוויפט?????
ואם זה לא מספיק, בתמונה מימין בה מישל מצולמת באירוע הצגת המועמדים לזכייה באוסקר, היא אפילו מצליחה להרוס שמלה של ויקטוריה בקהאם. שלא נדע מטומעה.

היא כל כך חסודה, מתקתקה ומביאה לי ת'סעיף, שמזל שנתקלתי בביונסה בהופעה פומבית ראשונה מאז הגעתה לעולם של בלו אייבי
 צילום: Getty
יש בי צד שמעריץ אישה שיוצאת לבושה ככה אחרי לידה ומתעקשת להמשיך להרגיש סקסית (שאפו סיסטר!) ובמחשבה שניה, יתכן שלשתיכן יש מה ללמוד... אחת מהשניה.