דפים

יום שני, 30 בינואר 2012

SAG או סאגה אופנתית

שנה חדשה, אותו בלאגן. ברוכים השבים לתקופת טירוף הטקסים המשוגעת שבין גלובוס הזהב לאוסקר. והפעם, טקס הSAG - פרסי גילדת השחקנים.
אין ספק שהטקס תופס תאוצה משנה לשנה והופך לחשוב יותר. אבל האם אותה חשיבות נמדדת בבחירות אופנתיות משובחות יותר??? אוי כפרה לא!

מישל וויליאמס, שאמנם זכתה לפרגון חם משותפתי האהובה לבלוג מספר אחת בעולם, פוצק ירושלמית, היא הקורבן הראשון. ולמה אני ממהרת לכתוב עליה?
א. בניגוד לפוצק, שנאתי את מה שהיא לבשה לגלובוס הזהב (ריפוד ספה, שעשה לה גוף של קציצונת)
ב. אני שונאת את מה שהיא לבשה לSAG
צילום: REX
נפתח בעובדה שללבוש אדום לשטיח אדום זוהי אמירה אופנתית רווית אומץ. אומץ מהסוג של "אני יודעת שהשטיח הוא אדום, אבל השמלה שלי כל כך פאביולס שהאדום שלי ינצח את האדום של השטיח!!". כזה מן. לא שיש לי בעיה עם אומץ או שמלה ששמה בכיס הקטן את גוון השטיח, נהפוך הוא. תשאלו את נינה דוברב. אבל כשהשמלה שלך מתהדרת בגזרה עלובה (תסלח לי ולנטינו) וצווארון ילדותי עם תחרה אינפנטילית, בשילוב סנדלים בהשראת קישוטי חג המולד - סיסטר, את לא בכיוון. לא נעים לומר, אבל במצב כזה, השטיח הוא זה שצוחק עליך.

דיזסטר נוסף שייך לגברת רוז ביירן, בחסות אלי סעב
צילום: REX
תראי כפרה, את ללא ספק עוברת את "מבחן אלי לרטר" ומצדיקה לבישת אוברול, הודות לגוף מחוטב טו-דאי-פור. אבל מה זאת הקטסטרופה הזאת?!??! בא לי לתפוס את אלי לשיחה של "DUDE, Seriously?", או איך שלא אומרים את זה בפרסית.

נ.ב. - רוז כפרה, אני מזכירה לך שאת מככבת בסדרת הדרמה המופתית "Damages". בבקשה, תפסיקי להרים לנו להנחתה.

אסיים בשתי הפתעות מרגשות: האחת קשורה בליה מישל, השניה לבית האופנה מרקזה - ולא, לא מדובר בליה מישל במרקזה!! (למעשה, פה קבור הכלב)
זה מה שקורה כשליה סופסוף משתחררת מהקיבעון לשמלות מרקזה:
צילום: Getty
ה-ל-ל-ו-י-ה!!!!!! בשעה טובה, בחירה מחמיאה, אלגנטית שהיא גם נועזת, אבל גם מכבדת את מי שלובש אותה. תודה, תודה, תודה לך דונטלה ורסצ'ה.
אך ההפתעה האמיתית שייכת לשחקנית השנה
צילום: Getty
ויולה דיוויס היא האשה הראשונה בתולדות בית האופנה, שלבשה שמלה של מרקזה וגרמה לפוצק לחייך. השמלה לשם שינוי לא מצועצעת, מחמיאה פלאים ומקנה לויולה לוק של מנצחת. לא סתם היא קטפה את הפרס. היא כל כך יפה, שליה מישל יכולה להתחיל לחגוג
צילום: Picture Group
גו ליה! גו ליה!