דפים

יום שלישי, 17 בינואר 2012

סיינט אנג'י

עברו כמה שנים טובות מאז שערוריית בראד-ואנג'לינה, אבל אצלנו ב-Team Aniston, לא שוכחים ולא סולחים. עובדה זו מסבירה ככל הנראה את קימור חוסר-הרצון של האף שלי בכל פעם שאני רואה את אנג'י על השטיח האדום.
זה, והעובדה שהבחורה לעולם לא מגוונת.
או שהיא לובשת שמלה נשפכת בגזרה ישרה עם חלק עליון "נפוח" שמדגיש את הרזון שלה, או שהיא לובשת שמלת מחוך סטרפלס שמדגישה את המותן הדקיקה. בימים שממש משעמם לה היא מפגיזה בדודה שיק שזועק תזכורות לעולם שהיא אכן, ועדיין, שגרירת רצון טוב של האו"ם ומאמצת ילד אחד חמדמד מכל מדינת עולם שלישי בה היא מבקרת.

והנה גם הפעם בגלובוס הזהב - אכזבה:
צילום: Getty
זה לא שאנג'י לא נראית מהמם. היא, אכן מהממת, מלאכית, עם כמות מדויקת של סקסיות אדומה נדרשת, בעלת כתפיים, עצמות בריח ועורף שהייתי יכולה רק לחלום עליהם, ומעוררת תשוקה עזה ובלתי מוסברת לרדת בפניה על ברך ולנשק את רגליה הענוגות מקודש.
במילים אחרות: ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
יאללה, הבנו את הקטע. את אלילה. פנייך שורטטו ע"י מלאכים עם כנפיים ונבל, ציפורי שיר סייעו לך להתלבש בורסצ'ה, ובעלך מעריץ את האדמה שאת דורכת עליה (מרכיב הלוק הסודי שלה, אני משוכנעת בזה). מה עם קצת גיוון?? מה עם איזו הפתעה? מה עם מעט ריגושים בעל הכיפאק? איפה הסיכון? איפה התעוזה?

גרוע מכך, אנג'י מייצגת בשמלה הזאת את כל הקסם שהיה ואבד לה. היא הרי פרצה לתודעתנו כאשתו המטורפת של בילי בוב ת'ורנטון ומיד הוכתרה כאשה הסקסית ביותר בתבל, אך לאחרונה נדמה שמה שנשאר מנערת הפרא הזאת, זו בובת בוטוקס מנותחת ומשויפת.
לשם השוואה, הנה השמלה של ורסאצ'ה מהטקס של השנה שעברה
צילום: Getty
ככה אנחנו אוהבים אותך! נועזת, מחשמלת ומלאת שיק שזועק "אנג'לינה" למרחקים.

אנג'י מאמי, זה שהרשמת את בראד כבר ממזמן לא אומר שאת יכולה להפסיק לשכנע גם אותנו.