דפים

יום שישי, 13 בינואר 2012

נבחרי ציבור: גירסת אל איי

כשבישראל מדברים על נבחרי ציבור, הקונוטציה הראשונה שעולה בראש היא פרוטרט של ביבי, שלי יחימוביץ' או ציפי ליבני. כן, מדינת ישראל מתהדרת באופי פוליטי שנחרט עמוק מידי בתודעתנו וגם כשסופסוף אנשי תקשורת דוגמת יאיר לפיד כבר מחליטים לצלול לפוליטיקה, אנחנו נתקעים עם מישהו שלובש שחור כבר 45 שנה.
איפה הצבע? אני שואלת.. מתי נפסיק לקחת את עצמנו כל כך ברצינות? עם כל הסלידה שלי מהתרבות האמריקאית, לפחות טקס נבחרי הציבור שלהם "The People Choice Awards", משרה צבע, אופטימיות וחיוכים. גם אם מדובר בטקס שמכתיר את הדמויות שהשפיעו השנה על תרבות הפופ, נבחר זה נבחר. ואם צריך לבחור, אני בוחרת בזה.

אם כן, אמריקה בחרה אותם והם בחרו מה ללבוש. ולמרות שנסקר פה שמלות ולא חליפות של גברים, אני מתעקשת לכתוב "אותם" - למה? תשאלו את הדראג קווין שהתחפש לדמי לובאטו
צילום: Bauer Griffin
האסון הזה שייך איך לא, לבית האופנה מרקזה.
דמי כפרה, את הבת 20 הכי זקנה שראיתי בחיי. ליתר דיוק: את נראית כמו האמא של בעלך הטרי מבת-ים, בליל חתונתכם באולמי בונבון. קולולולו!!!!

ואם כבר אסונות מבית היוצר של מרקזה.. 
צילום: Bauer Griffin
כשהייתי טינאייג'רית אי שם באמצע שנות ה90, שיא האופנה היה לתלות על משקוף הדלת של חדר השינה וילון פרנזים. מה שהיה מעצבן זה שתוך זמן קצר היו נוצרים קשרים ואנשים היו עושים מהחוטים צמות. מזל שפוסטרים של ליאונרדו דיקפריו היו שם כדי להקל על הכאב.

ולכמה תהיות קיומיות נוספות:
1. ג'ניפר גודווין
צילום: Bauer Griffin
נשמה, אני רוצה לגלות לך סוד קטן: הסטייליסטית שלך שונאת אותך.

2. הנשים לבית אוסבורן, החליטו לעשות טריק אלכסוני ולהתאים את השמלה של האחת, לשערה של השניה
צילום: Bauer Griffin
כאמור גימיק נלוז, אבל אם כבר החלטתן ללכת על זה...שרון, היית חייבת לבחור שמלה כסופה??! בגללך קלי הייתה צריכה לצבוע לשיער שיבה, זה לא לעניין בכלל.

נינה דוברב, כוכבת יומני הערפד ופאשניסטה בהתהוות, לא פספסה גם הפעם, כשבחרה שמלה שיקית בירוק הורס של המעצב אלי סעב
צילום: Bauer Griffin
אוי כפרה, השמלה כל כך יפה ותואמת-אירוע, אבל למה? למה? למה שלבת אותה עם הסנדלים של מישל אובמה??? מה זה הדבר הדודתי הזה?! מזל שהצלת באקססורי שהורס-את-הבריאות
צילום: Bauer Griffin
טיפ: רק תשארו ביחד ואת משוחדת אצלי לתמיד.

ולסיום, חידת סטייל משובחת, שתכפר על בחירת העקבים המזויעה של נינוש -
מי מסתתרת מאוחרי הנעליים המדהימות האלו??
צילום: Getty
כמה שאני אוהבת שמקפידים על לוק מושלם, עד לפרטים הקטנים ~אנחת אושר~
התשובה:
צילום: Getty
אמה סטון אהובתי, את המנצחת שלי.

שבת שלום וברכות לזוכים :)