דפים

יום שישי, 23 בדצמבר 2011

X פאשן

תוכנית הכשרונות האמריקנית Xפקטור הגיעה לסיומה, כאשר שלושת הפיינליסטים נלחמו ראש בראש על הפרס הכי יקר שחולק אי פעם בתולדות הריאליטי, חוזה הקלטות בשווי 5 מיליון דולר.
צילום: Picture Group
אז עד שההפקה הבאה תצרח "לי יש יותר גדול!" ותציע פרס של 5.5 מיליון, אני לפחות יכולה לומר בבטחה שההימור שלי מתחילת העונה, אושש לפנות בוקר כאשר מלאני אמארו פצתה את הפה ושרה בקול דיווה מושלם, את השיר שבעזרתו קנתה את ליבי כבר באודישן הראשון.
צילום: Picture Group
מלאנוש יקרה, קודם כל אני רוצה לברך אותך על הזכייה בפרס, אבל יותר מכך על הקול הנדיר הזה, שגורם לי בכל לילה ללכת לישון, לא לפני שאני מתפללת שאקום בבוקר בתור דיווה כושית עבת-בשר. את פשוט מדהימה וגם אני, כמו ניקול שרזינגר, בכיתי ששמעתי אותך באודישן.
לגבי מה שבחרת ללבוש, לצערי אאלץ להלל אותך קצת פחות. אמנם רצית להיות נוצצת, אבל תאמיני לי כפרה שהקול שלך עושה את שלו... לא צריך את כל הפייטים והנוצות. ואת יודעת מה, גם אם רצית להרגיש זוהרת, הבחירה בגזרה הספציפית של השמלה שעוקבת אחרי קו הגוף עד לגובה הברכיים, רק עושה אותך בלון נפוח. להוסיף חטא על פשע, גם המקטורן חותך אותך בדיוק מתחת לחזה ועושה אשליית הריון.
כפרה, את גדולה כמו הקול שלך וזה דבר מדהים, רק צריך להחליף גזרה ואת תראי (5!) מיליון דולר. לשמחתי השמלה הזאת לא מפריעה לי לעצום עיניים, לשמוע את הקול האגדי שלך ולחלום...

אבל הרשי לי לחזור בעצמי מלאני -
עכשיו שראיתי את העבודה שעשו המנטוריות בתוכנית, אני מבינה שזו לא אשמתך...
צילום: Picture Group
פאולה, פאולה, פאולה עבדול... שאלוהים יעזור לך. אני חושבת שאחרי עונה שלמה רוויה בשמלות מיני, שאני בשנות ה20 שלי לא מרשה לעצמי ללבוש, לפחות פרגנת לנו במשהו קצת יותר תואם לגילך. מצד שני, אני אישית מרגישה שהסמל של הX על החזה והצמיד שלך, קצת מזלזל באינטלגנציה שלי, כמי שעכשיו מתסכלת עליך. חבל שבחרת להדבק לגימיק נלוז ולא השקעת במשהו ואווו! שתואם יותר גמר בטלויזיה.

אבל הרשי לי לחזור בעצמי פאולה -
עכשיו שראתי את העבודה שעשתה הקולגה ניקול שרזינגר, אני פתאום כועסת פחות...
צילום: Picture Group
א. מה הקטע עם ה"פלאף" התואם של הצווארון והנעליים. זה מכוער על כל אחד בנפרד וביחד על אחת כמה וכמה.
ב. המחשוף הזה מבליט בצורה מבחילה את הסיליקון בציצי שלך. לכי תבדקי שזה לא PIP ותעופי לי מהעיניים.
ג. יש לך טרנטולה על היד.
ד. פשוט לא.

ולאאוטפיט מספר 2:
 צילום: Getty
בבקשה תסגרי את הוילון הערבי הזה, אני מעדיפה שלא להמשיך ולראות.

ובכל זאת, כדי לסיים את העונה הזאת עם טעם מתוק בפה (ובעיקר באזניים), קבלו את מלאנוש בגרסת ה5 מיליון.
תלבשי מה שבא לך, רק תמשיכי לשיר.
ועד העונה שבאה.. שלא נדע יותר מטומאת סטייל של שופטות
 צילום: Getty
שבת שלום :))