דפים

יום רביעי, 14 בדצמבר 2011

Happy Hour

כמעט בכל שנה בחורף, יוצא לאקרנים סרט אנסמבל, מהסרטים הקיטשים האלה שמאגדים על אותו המרקע המון שחקנים מפורסמים, יותר מדי עלילות משנה שאין באמת קשר ביניהן, ותמיד ביציאה מהקולנוע / עם סוף הסרט בערוץ יס1 את נשבעת שלא תעשי את זה לעצמך יותר לעולם. לפני שנים חרקנו שיניים ב Love Actually, שנה שעברה סבלנו ב Valentine's Day והשנה - New Year's Eve.
...כי גם אשטון קוצ'ר וג'סיקה בייל צריכים לשלם חשבונות איכשהו.

אולי זה הכריסמס המתקרב, אולי זה קוקטייל הטרום-יומולדת השני שלי להערב, או אולי זו ברברה עדן שהגיחה בעשן ורדרד מהבקבוק שלה -
צילום: Bauer Griffin
אני במצב רוח טוב ובאתי לפרגן.
צילום: Bauer Griffin
אם הייתי יודעת איך - הייתי שורקת.
קת'רין הייגל - אני לא יודעת מהתצוגה של מי שלפת את השמלה הזו, אני לא יודעת מי בחר לך את האקססוריז ואין לי מושג מי עשה לך את האיפור והשיער - אבל מי שזה לא היה, הוא הרוויח את בונוס החגים שלו. בפעם הראשונה מאז שאני ואת מכירות, את לא נראית כמו אמא שלך. כמובן שהייתי מחליפה לך את הנעליים אבל Damn WOMAN אני פתאום קצת אוהבת אותך. או שאולי זה הקוקטייל.

אביגייל ברסלין הפעוטה לבשה את שמלת המרקזה הראשונה איי פעם שמדברת אלי:
צילום:Flynet
כן, עדיין מדובר בהתפרצות טול שלא היתה מביישת אף סלון כלות ברחוב דיזינגוף אבל משהו במבנה השמלה מזגזג על הגבול שבין בלרינה תמימה לבין ג'אן פול גוטייה. בחירה מעניינת, מפתיעה וסקסית בצורה היחידה שמתאימה לילדה בת 15.

מנגד לילדה המתבגרת, עומדת האישה היפה בתבל ואהבת חייו האחת והיחידה של אבא שלי:
צילום: Bauer Griffin
שלמות. אפילו נדמה שהעקבים הם בכוונה ליד צבע השמלה.
ובכן חברים, כמה מסקנות שאנו לוקחים איתנו לשנה החדשה:
1. לא ללכת לראות סרטי אנסמבל קיטשים ולהסתפק במקום בתמונות מהפרימיירה, שהן לבטח טובות הרבה יותר.
2. לא לשתות קוקטיילים בעת כתיבה באוי כפרה לא!
3. אבא תמיד צודק.