דפים

יום שבת, 10 בדצמבר 2011

שיעורים לחיים בחסות משפחת וולש

מזו תקופה ארוכה שאני חוששת לגורל דורות העתיד. הילדים של היום גדלים אל תוך עולם שבו נשים מסתובבות עם שמלות עשויות בשר נא, ילדות בנות 18 מתלבשות כמו נערות ליווי מהזן הנחות ביותר, משפחת קרדשיאן השתלטה באופן עוין על לוח השידורים של ערוץ E! ועל דיסני כבר אי אפשר לסמוך. להוסיף חטא על פשע, יש תכנית אחת שיותר מכל האחרות, מנפצת כל תקווה לעתיד ורוד יותר למען ילדינו: 90210 הדור הבא.
תכירו, זוהי ג'סיקה סטרופ, המגלמת את ארין סילבר, ה-חצי אחות של דייויד וקלי המקוריים.
צילום: Fame
Say WHAT, bro?
לאאאא לא לא לא לא לא.
יקירתי, בהיותך אחותם הביולוגית של שתי דמויות אייקוניות מסדרת המופת המקורית, את - יותר מכולם - נושאת הדגל של הערכים הישנים והטובים שאנחנו גדלנו עליהם בעזרת ברנדון, ברנדה, קלי, דילן, דיוויד סטיב ואפילו אנדריאה (אבל רק אם את ממש מתעקשת). את אמורה להזכיר לנו שהבנות המקובלות והעשירות הן בעצם ילדות מפחודות וחסרות ביטחון עצמי; שהבתולין שלך הוא המתנה הגדולה ביותר שאת יכולה להעניק לחבר שלך; שהחברה הכי טובה שלך תנצל את ההזדמנות הראשונה שאת בחו"ל בשביל לשכב עם חבר שלך ואז גם לגנוב לך את אחיך התאום; שההורים העשירים שלך לעולם לא באמת יעזרו לך אלא יזרקו שטרות ירוקים על כל בעיה ואז יסתגרו בחדר ויסניפו קוק (כי הם שחקנים מפורסמים) ואז גם יתחתנו עם אבא של הילד הכי חנון בחבר'ה; ושאם את בלונדינית וקצת ביץ' יקרו לך יותר טרגדיות מאשר באופרות סבון וסרטים טורקיים בשישי בערב ביחד.
אבל עכשיו ברצינות: Donna Martin Graduate !!!! חשיבות ערך המשפחה והחברות כעליונים על פני כל השאר; חינוך להתנהגות אתית בחסות ברנדון ופאפא וולש; התמודדות עם ההשלכות של המעשים שלך וללמוד לאהוב את עצמך כמו שאת (ולא לצבוע לבלונד כי את מקנאה ב-BFF שלך כי זה בסוף יצא בצבע ירוק).
שיעורים לחיים.

במקום זה, ג'סיקה, את סתם ככה הולכת לסופר לבושה כמו ניצבת באדפטציית פרינג' זולה לסרט "בורלסק" ????
(למי שניצל מלראות את הסרט, בכיכובן של שר וכריסטינה אגרילה - ברכותיי. למי שסקרן לדעת - סרט מחריד על נערת מידל-אמריקה שנורא רוצה להיות רקדנית בורלסק בלוס-אנג'לס ושרה ומנסה לרקוד כל הזמן. The End)
מה. נסגר.
ואיפה לעזאזל שכחת את המכנסיים שלך?
אותך למאמא וולש.

אנחה כבדה ומיואשת. אני זקוקה נואשות לעידוד.
 
זה כבר הרבה יותר טוב

מוקדש בחיוך עצום ואהבה אינסופית ל-BFF האחת והיחידה.  ♥ ♥