דפים

יום רביעי, 14 בדצמבר 2011

בלי לשפוט או משהו, אבל...

אם יש סיבה אחת שהפסקתי לראות טלוויזיה (מלבד "גוסיפ" כמובן) היא שלל תכניות הריאליטי שמבאסות לי את לוח השידורים. הדרמה בתכניות אלה, המהונדסת ע"י עורכי התכנית במקום ע"י החיים המציאותיים עצמם, מוגזמת מדי אפילו לטעמי. מעבר לכך, משתתפי הריאליטי תמיד מעלים בי גיחוך, טפיחה על הברך ואיזה מלמול של "מי הולך בכלל לתכנית כזאת?! מה, הם לא ידעו שיעשו מהם סמרטוטים מניפולטיבים ופתטים?!".
ברמת התיאורית מנגד, למשתתפי התכנית עומדים השופטים: בעלי שם, תותחי-על בתחומם, תמצית השפיות והקלאסה, אל מול הבובלילים העומדים על במת ההדחה.

האמנם?

נינה גרסיה, עורכת מגזין מארי קלייר האהוב ושופטת קבועה ב"פרוייקט מסלול" של היידי קלום, בשמלה שאני יכולה רק לשער שהיא הגיעה במאותה הקולקצייה של שמלת מת'יו וויליאמסון שלבשה סיינה מילר לפני חודשייםמחרידה.
צילום: Getty
החלק העליון נראה כאילו הוא מצד אחד מועך לה את הציצי ומצד שני גם דוחף אותם למטה. הקולר - עשוי שרוכים זולים, מצליח להחזיק לה את החזה במקום רק בקושי, ונראה כאילו נקשר שם כלאחר יד, כשמישהו שם לב שנינה מרימה שוב ושוב את החזייה שלה (אני שונאת כשבנות משחקות עם הסטרפלס שלהן כל הזמן). השמלה עצמה מבצעת שתי פעולות סותרות: גם מרחיבה לה את המתניים, פלוס כיס לא קשור מנופח, וגם מנסות לצמצם לה את הפיגורה בעזרת אשלייה אופטית: שני סרטונים עשויים גזירי ניילון, שהפעם האחרונה שהשתמשו בהם היתה כקישוטי תקרה במסיבת ה-Black Party בחניון ספרא בירושלים. בשביל לא לקפח את הכתפיים, ובשביל "לסגור" את הלוק, זרקו לה ניילון גם על הכתפיים.
מזל באמת שהיא פינקה אותנו בגרביון שחור וסנדלים שחורות, שמאפשרות לנו לראות בדיוק עד כמה הגרביון נמתח לה בקצות האצבעות.
להזכירכם, זאת הבחורה שבוחרת לאיזה מעצבה אופנה להעניק אור ירוק לקראת קריירת עיצוב משגשגת עתידית. בעקרו של דבר, היא זו שמחליטה איך אנחנו נתלבש מחר. מזל, אני כבר לא צרירה לזרוק לפח את קישוטי שרשראות הפרחים שהרמתי מרצפת רחבת הריקודים בחתונה של חברה שלי. ידעתי שעוד יהיה לזה שימוש.

לקלי אוסבורן, מגישה ובעלת-דעה בתכנית "משטרת האופנה" של E! יצא שם של אייקון אופנה.

צילום: Getty

א-הא. מעניין. אני לא רואה כאן אייקון אופנה, אני רואה בחורה מבולבלת שלוקחת טיפים אופנתיים מדמי לובאטו. איך איך איך הכתירו כאייקון, בחורה שהצבע העליון של השיער שלה מוסיף לה 20 שנה לפחות, והחלק התחתון נראה רטוב ומדובלל....???
את לא דרו ברימור !!! כשדרו (הכפילה ההורסת שלי - אני משוחדת לחלוטין) עשתה את זה, היא לבשה שמלה של מקווין, לא הלבשה תחתונה מבית מועדון הפוסיקט!!! כשתתקרבי לקצה קרסול השיק של דרו ברימור - נתחיל בכלל לחשוב עליך. עד אז, תצבעי חזרה לפלטינה הזקן שהיה לך עד עכשיו ותשבי בשקט על הספה באולפני E!.
חצופה.

ובכן, עם "שופטות אופנה" כאלה, מה הפלא שהדור הצעיר שלנו מדרדר מרגע לרגע?
אין ברירה. צריך לחזור לראות בוורלי