דפים

יום רביעי, 21 בדצמבר 2011

הכל נשאר במשפחה / פנייה נרגשת

לאחר שהחרמנו את קים והבנו שהישועה לא תצמח מקלואי, היה זה רק טבעי ששתי הבנות הצעירות לבית קרדשיאן-ג'נר יהיו הבאות בתור לקפוץ על ה-fame-whore wagon - כי מישהו צריך לספק לביג מאמא את העשרה אחוז עמלת ניהול שלה.
אז באנחה כבדה, קבלו את קנדל וקיילי ג'נר, איי שפיות יחסית, הצפות בתוך ים של שיגעון שבועי בערוץ E!
צילום: Flynet
חמודות, לא?
ובכן....
צילום: Getty, Splashnews
קנדל חגגה השבוע יום-הולדת 16 - ברכות. את עדיין לא מבוגרת מספיק להשתחרר משליטתה של אמא (או mom-ager, מלשון "אמא אמרגנית" כפי ששלושת הקרדשיאנז קוראות לה). כנראה שבעיני אמא את עדיין לא מבוגרת דייך על מנת להחליט לבד מה תלבשי לכל ארוע... חבל. אולי אם היתה לך אפשרות בחירה, היית זורמת על משהו צעיר יותר (כמו השמלה הכחולה), מתאמץ פחות (מהבלייזר הצהוב), ועקבים שהם נמוכים מ-20 ס"מ.
אבל האמת היא שכבר ראינו גרוע מזה, בדרך-כלל על האחיות הבוגרות שלה. מובן שהייתי שמחה לראות אותה בלבוש הולם יותר לילדה שטרם יכולה להזמין לעצמה קוסמופוליטן על הבר, אבל רגליים חשופות בצד - היא דוקא בסדר גמור. הלבוש ה"נועז" גם תואם לשאיפותיה לפתוח בקריירת דוגמנות-מסלול אז... טוב יאללה נעביר אותה.

קיילי לעומת זאת....
צילום: Splashnews, Getty
אחות.
את בת 14.

פנייה נרגשת לקריס ג'נר:
בתור האמא-המנהלת של משפחת קרדשיאן-ג'נר, ובתור המטריארכית הבלתי מעורערת, ברצוני לפנות אל ההיגיון הבריא שלך. הייתי פונה אל ליבך אבל מספר העונות הרב של תכניות הריאליטי על משפחתך מוכיחות כי את המועד הזה כבר איחרנו. תסתכלי טוב טוב על הבת שלך. היא רק בת 14. שמלות הבנדג' שמורות לסלבס שהן over the hill ומנסות באופן נואש להיאחז בטיפת הנעורים, הסקס אפיל והרלוונטיות האחרונות, שזולגות להן מבין הידיים. הבת שלך כל-כך צעירה שהיא אפילו לא רואה את הגבעה המטאפורית באופק העתידי. תעשי לנו, לרשויות הרווחה האמריקאיות ולשלל צופי E!, שתאי המוח האחרונים נגזלו מהם באכזריות עם הקרנת הפרק הראשון בעונה השנייה של "קורטני וקים עושות את ניו-יורק" טובה: תשמרי עליה טוב. כי ילדה שבגיל 14 מצטלמת בארועי השקה כשרואים לה את החזייה - תתחיל מהר מאוד להסתובב בלי. ילדה בת 14 שמשאילה מאחותה הגדולה שהוחרמה ע"י בלוגרי-אופנה, שמלות ונעליים מטורפות (ולא במובן החיובי) על מנת להחצין מיניות מוגזמת - תקבל הזמנות להצטרף לסיני, מבחורים בשם רמי המואשמים באחזקת סמים קלים. ילדה בת 14 שמודל החיקוי שלה הוא כוכבנית ריאליטי חסרת כל כישרון, מלבד היכולת לשאת את כובד ראשה + 4 ק"ג מייק-אפ, תמצא את עצמה גם היא מתגרשת לאחר 72 ימי נישואים בלבד. ילדה בת 14 שקוראת לאמא שלה mom-ager במקום "אמא"/"אמאל'ה/"אימוש" וכו' - תסיים את דרכה בדיוק כמו אחיותיה, ותעשה זאת מהר יותר מכפי שאת חושבת.
לך - אמאל'ה, יש את היכולת לשנות את גורלה. את ורק את יכולה לכבות את מצלמות הריאליטי, לאסוף אותה בזרועותייך (וגם את קלואי כי היא דיי מגניבה אחרי הכל), ולחבק אותה עד שתרגיש עד כמה היא נאהבת, ועד כמה תהלוכת הטראש הזאת היא מיותרת.
Do the right thing.
יש לך הזדמנות להציל את שתי בנותייך הצעירות, היפות והתימות.
באהבה ודאגה כנה,
פוצק.