דפים

יום שישי, 16 בדצמבר 2011

צעד קדימה, שני צעדים אחורה

בשביל לזכות בכינוי הנכסף של "מתלבשת טוב", על סלב להפגין עקביות בבחירות האופנתיות המוצלחות שלה. הדגש הוא על עקרון העקביות, שכן, אם נפלטה לך במקרה הופעה אחת טובה בקרב תבליל דביק של הופעות ציבוריות מביכות, כנראה שנעזרת בסטייליסט לשם שינוי. אני מדברת מתלבשות טובות כמו אוליבה פלרמו, רייצ'ל בילסון ו(ברוב המקרים) דיאן קרוגר שפעם אחר פעם גורמות לנו להניד ראשינו בהערכה ולשחרר איזה "פשששששש" של התרשמות.

בניגוד לשיקול הדעת הבריא שלי, התחלתי להאמין שג'סיקה בייל הופכת לאט לאט, ממש לנגד עינינו למתלבשת סוג א'. לא ארחיק לכת ואקרא לה פאשניסטה, אבל כנראה הקאמבק עם ג'סטין טימברלייק עשה לה טוב (מובן ביותר).
הייתי מוכנה לשים בצד את רגשות הקנאה כשראיתי אותה בתכנית אירוח בשמלה לבנה נקייה ונעליים פאנקיות להפליא
צילום: Splashnews
הסכמתי אפילו להפסיק להתאבל על אהובי טימברלייק שנפל בשנית תחת כישופה, כשהיא בחרה בשילוב האמיץ של גווני כתום בתוספת עקבים כחולים.
צילום: Splashnews
אפילו התחלתי לחבב אותה ולקוות בחדרי חדרים שהפעם זה יצליח ביניהם. עד כדי כך פרגנתי לה. ואז זה קרה:
צילום: Imagebam
עכשיו כשהיא שוב על המפה, עשרות מעצבים מרעיפים עליה מאות שמלות - כל מה שהיא צריכה לעשות זה לבחור. אז ברור שהיא תבחר בולנטינו לשם העלאת הפרופיל הציבורי שלה, אבל בחייאת ראבק זה הולנטינו היחיד ששלחו לה?? החגורה המיותרת הזאת מוסיפה לה עוד 40 סנטימטר רוחב, האקססוריז משעממים והיא בגדול נראית כמו אחת שזקוקה לשבת, לנוח ולשתות כוס מים כי השמלה כבדה לה מדי.

אוי כפרה, איך את מצפה להצליח בסבב ב' שלך עם ג'סטין אם את לא מצליחה אפילו להתחייב לסגנון אישי מוצלח ואחיד?
בתור עונש, עד שתתאפסי על עצמך, אני חוזרת לקוות שתפרדו. אני בטוחה שתביני.