דפים

יום רביעי, 7 בדצמבר 2011

Age Before Beauty

גם בימים אלו, עם כל הטכנולוגיות החדשניות, כשאשה - שלא נאמר כוכבת קולנוע עשירה כקורח - יכולה לעשות אין ספור ניתוחים/ הזרקות בוטוקס/ מתיחות למינהן, הגיל עושה את שלו. גם אם מנסים להסתיר אותו דרך פנים מתוחות ורזון מחוטב בחסות מאמני כושר פרטיים, הלבוש, הסטייל והנסיונות הנואשים להיות ואוו כמו פעם, יכולים להסגיר..

קורבן מס' 1 - שרה ג'סיקה פרקר: פעם, קארי בראדשו והטרנד סטרית מספר אחת בניו יורק, אם לא בעולם כולו
קרדיט: HBO
והשבוע, ניסיון נואש לחזור לימים בהן כל יריקה אופנתית שלה היתה הופכת לצעקה של מחר, רק עם תוצאה פתטית
צילום: WireImage
אוי כפרה, את מזכירה לי קישוט-אימה למסיבת ליל כל הקדושים בתיכון בארצות הברית. מה לעזאזל עשית מבלון הליום שחור מסכן??! אני מנסה להבין אם מתקיימת תחרות נפח סמויה בין הגולגול לשמלה שלך. מה שבטוח, הפאדיחה ניצחה את שניהם יחד.

קורבן מס' 2 - אומה ת'ורמן: פעם, דמות הסופר-וומן המדליקה של סרטי טרנטינו ואינספרציה למעצבי ענק.
והשבוע, דודה שלי מברוקלין
צילום: Sipa
אומה, אומה, אומה... מילא שהתאמת את השמלה לצבע של הקרדיגן, אבל המשכת עם ההתאמות גם בחגורה ובסנדלים. WTF?? ואם יורשה לי כפרה, כפות הרגליים שלך וסנדלים שטוחות..מממ... לא חברים כל כך טובים כמו שאולי חשבת.

קורבן מס' 3 - אנג'לינה ג'ולי: פעם, סמל הסקס מספר אחת בעולם, ללא עוררין.
והשבוע, אמא עייפה ל6, שעושה השלמת הכנסה בתור מארחת במוטל בלאס וגאס
צילום: Startraks
כפרה, מה העניין עם החליפת קטיפה?! התשובה היא לא!!!! ותעשי טובה גדולה לאנושות ותלכי לאכול פחמימות או משהו.. את נראית כמו הגופה של עצמך.

אז מה למדנו היום? ככל שהגיל עולה, הפרספקטיבה לסטייל משתבשת וכאשר הכוכבים נאחזים בכוח במה שהיו פעם ולא מקבלים את השנים בחיוך וידיים פתוחות, הטעם הרע והבוטוקס לוקחים אותם למחוזות משמימים. אוי כפרה, שלא נדע.