דפים

יום חמישי, 1 בדצמבר 2011

מישהו רוצה תה?

למי שהספיק להתגעגע לשיק בריטי מאז שבוע האופנה בלונדון, זכה להנות מערב נוצץ של אופנה משובחה בטקס פרסי האופנה של בריטניה, שנערך השבוע בבירה הקרירה.
מיטב האושיות התקבצו להן לתמונות משותפות, שלא רואים בכל יום - אפילו לא בחצר ארמונה של הדוכסית מקמברידג'. כנראה ששהסיבה לכך היא, שלכבוד הטקס הכתירה לעצמה בריטניה הגדולה מלך ומלכה חדשים:
צילום: REX
המלך מארק ג'ייקובס והמלכה-האם קייט מוס, הקפידו קודם כל להזכיר לי, מה אני כל כך אוהבת באופנה בריטית. לא סתם שמלות מנופחות של טקסי שטיח אדום אמריקאים, אלא שיק אוונגרדי מעורר השראה, הבא להראות לעולם כולו, מאיפה משתינה הפאשניסטה
צילום: REX
שלא תבינו לא נכון, בחיים לא הייתי יוצאת לבושה כ-כ-ה מהבית. בכנות, גם לא הייתי מסובבות את הראש אחרי רשת דייגים שתלויה על קולב יוקרתי במסווה של שמלת מעצבים. אבל קייט מוס לא הוכתרה למלכה הבלתי מעורערת כי יש לה פרצוף יפה או גוף של דוגמנית רעבה. הוד מעלתה יודעת להחזיק כל שמלה נונקונפורמיסטית של מעצב מרדן, בצורה הכי טובה בעולם. ותרשי לי קייטוש, הטאץ' של האודם הבוהק פשוט גאוני. ברכותיי.

מלכה נוספת (לפחות לערב ספציפי זה) היא ויקטוריה בקהאם, שגברה על מעצבי-ענק כמו טום פורד, ברברי וסטלה מקרטני וקטפה את התואר הנכסף של מעצב השנה
צילום: REX
ללא ספק, הבחורה עשתה בחירה נכונה בחיים. לולא הייתה מתחתנת עם דיוויד בקהאם, היא כנראה הייתה גומרת כמו אחיותיה לספייס גירלס בתור...כלום נגיד. 
השמלה בעיצובה כרגיל, קלאסית ואלגנטית עד דמעות. חבל שעדיין תקועה לה המניירה המוזרה מימי הספייס גירלס, של עמידת ה"סקסית בהגזמה שהופכת אותה ללא סקסית בעליל":
מאז - 
ועד היום - 
 
צילום: REX
מזל שהארפוש נכנסה לחייה וגרמה לה להצלטם, כעבור 37 שנים, בפוזה טיפה שונה
צילום: Splash
בנות, התשובה היא כן. בחורף הזה תנעלו מגף, עד לגובה החצאית/שמלה. בדיוק כמו שקווין ויקי מצווה.

בחזרה לטקס.
ג'ורג'יה מיי ג'אגר, דוגמנית שנתמכת קשות בטייטל "הבת של-", כנראה תראה טוב בכל סמרטוט שתלבש, דבר שלא מצדיק את הזלזול שלה בסקשן הנעליים
צילום: REX
כפרה, או שאת עיוורת צבעים, או שאת עושה הומאז' לקישוט כריסמס ביבשת הלא נכונה. בארצות הברית יתרגשו מזה, אבל לא פה. חוץ מזה, ראסל קרואו התקשר, הוא מבקש שתחזירי לו את השריון מ'גלדיאטור'.

סטלה מקרטני... הו סטלה מקרטני... רוצה לדעת למה ויקי בקהאם חטפה לך את פרס מעצב השנה?? 
צילום: REX
בדיוק בגלל זה.
זה אוברול? זו חליפה? זו תמונה שאמורים לבהות בה ולראות פתאום מטוס או עיט, שקופצים החוצה בתלת מימד?!? אוי כפרה, ממש לא.

אחרונה חביבה היא המעצבת שרה ברטון, יורשת אימפריית אלכסנדר מקווין ומעצבת שמלת הכלולות של קייטי מידלטון
צילום: REX
לידיעתך, אלכסנדר מקווין היה אגדה. השמלה שלך העומת זאת, סתם mehhhhh. 
אנא, תתפסי את עצמך בידיים לפני שאת הופכת את המותג לערימת שיעמום של טקסי אוסקר מעייפים.
אין בעד מה.

ועד העונג הבא, so long מבריטניה. אני הולכת לשתות תה עם חלב.