דפים

יום ראשון, 27 בנובמבר 2011

גוסיפ גירל חוגגת מאה פרקים של אושר צרוף

אמנם העונה הנוכחית של גוסיפ גירל מספקת לי פחות ריגושים מהשמלות של ג'ניפר לאב יואיט, אבל לפחות על הלבוש של הבנות יש מה להגיד. וכן, אמרתי את זה בקול רם: אני מציעה לכותבים של גוסיפ לקחת את עצמם בידיים ומהר.
בכל אופן, לפני מספר ימים, חגג הצוות את פרק המאה של סדרת המופת, בעזרת סנדוויץ' שהייתי שמחה לקחת ממנו ביס (מינוס דן המפרי שחייב בדחיפות להסתפר):
צילום: Getty
מישל טרכטנברג הצליחה להראות בגילה לשם שינוי - הישג בלתי מבוטל לבחורה שמתעקשת להתלבש כמו דודה פולנייה בכל פעם שאנחנו רואים אותה.
צילום: Imagebam
אני לא אומרת שאני פורסת חסותי על האוברול הזה, ואני בטח ובטח שלא מצליחה לאשר את הנעליים המחרידות שלה, אבל אני כן אומרת שזה שיפור משמעותי, ושאני מבטיחה לפרגן יותר אם מישל, נגיד, תשלח לי בדואר את השרשרת שלה... לא כשוחד חלילה, אני פשוט מרגישה שאני צריכה לבחון אותה מקרוב.

גם צ'רלי הבת-דודה היתה שם, והזכירה לי ב-ד-י-ו-ק למה עלילת המשנה שלה ממש לא רלוונטית
צילום: Getty
צ'רלי מאמי, זו הפעם הראשונה שאת מצטלמת על השטיח האדום. לא יכולת לבחור שמלה שלא מזכירה לנו הלוויה במלרוז פלייס של שנת 92'?!
אבל הרי, לא לשם ג'ורג'ינה או צ'רלי התכנסנו, אלא על מנת לבחון את מצב היריבות האופנתית בין ה-BFFs .
אתחיל ואומר שאחת הסיבות שהעונה החמישית כל-כך משעממת היא היעדר הדרמה בין סרינה ובלייר. מזל שאנחנו פה על מנת לעורר אותה מחדש.
סרינה התחפשה למתחרה אולימפית בהחלקה על הקרח, כשהרוטינה שלה היא ארבע דקות ריקוד שמטרתו העלאת המודעות לבעיית הטווסים בשמורות הטבע, כשמוסיקת הרקע היא בסגנון פלאפר של שנות ה-20. שוב.
צילום: Getty
מישהו יכול להסביר לי את פשר הנאמנות העיוורת לשמלות מרקזה?!
היש שמלה מחרידה מזו?!? ומילא השמלה, אבל מה זה המבט המתנשא הזה??? את לובשת טווס עם פרנזים, למען השם, תמחקי את החיוך המאולץ הזה מהפרצוף שלך ותלכי לשים על עצמך משהו הולם יותר, נגיד שקית זבל.
ועכשיו ברצינות: בלייק ידועה בסירובה להשכיר את שירותיו של סטייליסט, בטענה שלבחור בגדי מעצבים זה הכיף שלה בחיים וההטבה הכי מגניבה של העבודה שלה. בלייק, הגיע הזמן להאציל סמכויות, לפתוח קצת את הארנק ולהשקיע בסטייליסט ובמאפרת - דחוף. 

לייטון מיסטר לעומתה, כנראה לא חובבת צפרות גדולה מי-יודע-מה, והחליטה להשקיע בהעלאת מודעות לנושא חשוב בהרבה יותר: מדליק מי שמקליק מי שמקליק ראשון
צילום: Getty
אז כן פוצק יקירתי, אני יודעת מה את הולכת להגיד: לייטון נראית כאילו הקליקה על שמלתה חגורות בטיחות. מצד שני, היא נראית מהמם. ובמלחמת ראש בראש שלנו, שבה כל נקודה חשובה, בלייר לוקחת את סרינה ובגדול.
כי זהירות בדרכים > התעללות בחיות הבר.

מה אני אגיד לך פוצק, מזל שהגיעו הורים מלווים, אחרת זה היה יורד לפסים מלוכלכים.
צילום: Getty
ובכן חברים, מזל טוב על מאה פרקים של טראש, משחק בינוני, ובגדים שגורמים לי לרצות לבכות מאושר.
please never ever change.
XOXO