דפים

יום שבת, 19 בנובמבר 2011

דמדומי מחסור בסטייל

הסרט נודף ההיסטירה הבינלאומית "דמדומים 4: שחר מפציע", יצא השבוע למסכים ברחבי העולם ובלוס אנג'לס, ניו יורק ולונדון נערכו הקרנות בכורה גדולות, עם שטיחים אדומים ושחקנים לבושים במיטב הגלאם.

אפתח במשחק קטן של מצא את ההבדלים:
צילום: REX
התשובה: צבעים, מחשוף ורגל בחוץ.
אחים שלי, אני רוצה להזכיר שהסרט שלכם עורר את תשומת לב כל העולם. המעט שמגיע לנו זה גיוון, תחדשו לנו לעזאזל! אפילו את הנעלים לא החלפתם..

ונעבור לדמויות:
1. קריסטן סטיוארט
משחקת את הדמות הראשית, בלה סוואן בת ה17, שמתאהבת בערפד ולא מחליפה נעליים בין הפרימיירות
צילום: REX
תראי כפרה, לגבי האאוטפיט של הבכורה העולמית בלוס אנג'לס (בכחול), הבנתי שיש לך שסע. את לא חייבת להוציא את הרגל בכל תמונה, בתנוחה של ילדה בת 7 שחולמת להיות דוגמנית. לגבי השמלה עצמה בעיצובו של J Mendel, אני חייבת לציין שלא עפתי. יותר מכך, אני לא ממש מצליחה לרדת לסוף דעתה של המעצבת. אולי זו קריסטן, אולי השמלה, אבל משהו בשילוב בין השתיים לא קולע. אני חושבת שמחשוף היה משפר את המצב, כי הכל פה נורא כבד וסגור. הרגל, לעומת זאת, לבנה מידי מכדי להציץ ככה החוצה וזה ממש לא נעים לי.

נעבור לשמלה שנבחרה לבכורה בלונדון ואני חייבת להודות שחל שיפור. כנראה שהמחשוף באמת מיטיב עם כל הכובד של הפייטים. אני רק חייבת לשאול אותך קריסטן, את כולה בת 21 וממוצע גיל הצופים של הסרט/סדרה הוא באיזור ה14. למה את בוחרת שמלות של נובורישיות בנות 40? young it up sister, זו לא פתיחת עונת האופרה של "מעושרות 2".

2. רוברט פטינסון
משחק את הדמות הראשית אדוארד קאלן, ערפד בן 109, שמתאהב בבלה סוואן
צילום: REX
באמת תודה כפרה, שהואלת בטובך להחליף את העניבה והחולצה שמתחת לחליפה. אני פשוט אזלזל בך, בדיוק כמו שאתה מזלזל בי ואעבור לדמות הבאה.

3. אשלי גרין
משחקת את אליס קאלן, ערפדית ואחותו של אדוארד קאלן, שהיא גם חברתה הטובה ביותר של בלה סוואן (נו באמת!) 
צילום: REX
השמלה של דונה קארן (באדום) שנבחרה לבכורה העולמית בלוס אנג'לס, מזכירה לי ניר קרפ לקישוט סוכה, אבל בגדול יושבת יפה ומחמיאה למבנה הגוף של אשלי. גם הצבע נותן קריצה חביבה לקונספט, ככה שאני חייבת לפרגן ולומר שזו השמלה הראשונה שאני נתקלת בה בכל סיבוב הקרנות הבכורה המתיש הזה, שיש מאחוריה ולו מעט מחשבה.

...עד שראיתי את השמלה מניו יורק, גם היא בעיצוב דונה קארן, שגם כנראה עוצבה בהשראת ערפדים שנושכים וקורעים שמלות שלמות לגזרים. שוין.

עם כך, שלום-שלום ואל תופיעו לי בחלום. עם ציון כזה עלוב על האאוטפיטים בסיבוב הקרנות הבכורה, אני שמחה לחזור ולצפות ב'יומני הערפד' ולפנטז על דיימון.