דפים

יום ראשון, 6 בנובמבר 2011

מסבתא-שיק ללייף-סטייל

קת'רין הייגל כבר מזמן הוכתרה אצלנו כמתלבשת גרועה במיוחד עם תוספת של צורך עז למצוא ספר חדש שמנוסה בעיצוב שיער של נשים מתחת לגיל הפנסיה. למרות זאת, ממשיכה קת'רין משום מה, להתנהג כאילו כלום לא קרה, כאילו היא לא נוהגת לצאת מהבית כשהיא מדגמנת את תחפושת ליל-כל-הקדושים האחרונה שלה בסגנון אינדיאני. ומה משהכי משונה בעיני זה שהוליווד עדיין אוהבת אותה, ומזמינה אותה לכל מיני ארועים...
צילום: Imagebam
..כמו למשל נשף ה-homecoming של התיכון המקומי. אין לי שום הסבר שנון אחר לשמלה החובבנית הזאת. חבל לי מאוד שקת'רין הרגישה שהיא חייבת להרוס שמלה בעלת גזרה נכונה ויפה ולחתוך בה מחשוף שזועק נואשות כל-כך לתשומת לב. הכי חסר טעם בעיני הוא השילוב בין הציצי לבין כל הבלינג הנוצץ מסביב. אני מתארת לעצמי שהכוונה היתה לשדר יוקרה נוסח יהלומי אליזבת' טיילור, אבל במקום - אני מוצאת עצמי מובכת להתסתכל עליה מרוב שזה פרחי.
חוצמזה כפרה, קוראים לסוג המחשוף הזה "חור מפתח" ולא "חור בגודל פלדלת".

גם אתמול, בשמלה צנועה יותר לכבוד ארוע התרמה למען חיות חסרות-בית (1:0), הצליחה קת'רין להראות כל-כך נטולת תחכום ושיק, שאני מתחילה לתהות אם לא מדובר בעיוורון אופנתי מוחלט אלא בלייף-סטייל.
צילום: Imagebam
בואו נניח רק לרגע ששילוב הצבעים בין המגפיים והג'קט עובר לי בגרון (והוא לא ממש. בנות, טיפ של אלופים: אם אתן משלבות פריטים נפרדים שאינם צמודים זה לזה בעלי אותו גוון הצבע, זה או אותו דבר או שונה לחלוטין! כמעט אותו הצבע זה סתם טראגי). זה נראה עממי, צ'יפ, וחסר השראה. לא רק שהרווח בין סוף המגפיים ומכפלת השמלה הוא קטן מידי, אלא גם שהמגפיים עצמן נראות כמו אבזור ברביות עשוי פלסטיק וניילון.
אבל העיקר שיש שרשרת פנינים להעלאת הקלאסה.

קת'רין חביבתי, אף אחד מאתנו כבר לא זוכר שבערך הפגת, ולו באופן המינמאלי ביותר, את השעמום התהומי ב"אנטומיה של גריי". כיום, אפילו הקומדיות הרומנטיות שלך כבר לא ממש מדברות לאוכלוסיית היעד.
רוצה לחזור לרלוונטיות ציבורית? תנסי שמלת bandage. במקרה שלך זה יהיה שדרוג מבורך.  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה