דפים

יום חמישי, 3 בנובמבר 2011

קיצוצים בתקציב

אני חושבת שכולנו יכולים להסכים על כך שרוזי הנטינגטון-וויטלי היא אישה יפייפיה בצורה יוצאת דופן. מעבר לכך, מישהו בצוות הסטייליסטים שלה קיבל בונוס-לחגים מאוד שמן מכיוון שרוזי היתה לבושה ללא רבב במהלך סבב הפירסום של "רובוטריקים" בקיץ האחרון. האמת היא, שהיא היתה ללבושה כל-כך בסדר כל הזמן שבכלל לא טרחנו לכתוב עליה.
בכל אופן.
עכשיו משנגמר מסע הפרסום המפרך, אני מנחשת שרוזי צמצמה כח אדם במחלקת ההלבשה. עובדה - לפני שבוע היא הופיעה לארוע ללא חולצה.
צילום: Fame
אני ממש מזדהה עם הבחורה. כבר קרה לי המון פעמים שקניתי חצאית הורסת אבל לא מצאתי שומדבר בארון שמתאים לה פיקס והיא מצאה את מותה המקומט בתחתית הארון כשתגית המחיר עדיין מוצמדת למכפלת.
עד כאן אמפתיה. כי כשאני נתקלת בדילמת סטיילינג, אני מחליפה חצאית. אני לא יוצאת מהבית עם מחוך.
צילום: Fame
ובטח לא עם מחוך שכוסות החזייה שלו נראות כמו שפתיים קפוצות שמסננות באיבה: "היית צריכה ללבוש חולצה".

מספר ימים מאוחר יותר, נתקלה רוזי באותה הבעיה. רק הפעם, היא שכחה לבחור שמלה.
 צילום: Imagebam
It's like my childhood Bed-Time Barbie just came to life.
רוזי כפרה, זה נראה כמו הקומבינזון של אמא שלי משנות ה-70, שהיא היתה לובשת ככותונת לילה סקסית, בעוד שאני, שנים מאוחר יותר, הייתי לובשת אותה כתחפושת מצחיקה ב-pijama day בבית-ספר תיכון (לכל הלא-אמריקאים בינינו - זה יום שלם שבו מתבקשים התלמידים לבוא לבית-הספר בפיג'מה. כן, זה קורה). אז נכון, רוזי נראית - איך נאמר? - הרבה יותר טוב ממני בכותונת הלילה הזו, אבל עדיין הייתי מעדיפה לראות אותה לובשת בגד אחד שלם במקום פריט לבוש שנרכש באינטימה.
רוזי נשמה, את הורסת את הבריאות. אבל עכשיו אחרי שביססנו את זה - את מוזמנת לאתגר אותנו.