דפים

יום שבת, 1 באוקטובר 2011

We'll Always Have Paris

בזמן שכאן בארץ מתענגים על ימי חג וחופש, עולם האופנה ממשיך לעבוד בשיא המרץ על מנת להציג את מיטב הקולקציות, לחורף הבא עלינו לטובה. שבוע האופנה שהחל בניו יורק, ממשיך ונודד לבירות האופנה האירופאיות: לונדון, מילאנו ועכשיו... פריז!

מי שנכנסה לאוירה הפריזאית בפול פאוור, היתה כוכבת Glee ליה מישל, שאיך נאמר בעדינות... נראה שיש לה חולשה קלה לקרואסונים
צילום: Getty
אני בוהה דקות ארוכות בתמונה הזאת ומנסה להבין, מה בשם תלמידי בית ספר מעצבנים שלא מפסיקים לשיר קאברים, קרה לליה?????? אחותי, את לא יכולה לעשות לי את זה! להזכירך, כתבתי עליך את הפוסט הראשון בבלוג, את לא יכולה לבגוד בי ככה. ועוד בתצוגה של קארל לגרפלד???? תתביישי לך.

נ.ב. אם את בהריון עם תאומים בחודש תשיעי ולא ידעתי, עמך הסליחה.

גברת נוספת, שבאופן עקרוני מתויקת אצלי במגירת ה'מעורכות +', אבל הפעם קצת בלבלה אותי, היא השחקנית היפהפיה ג'וליאן מור
צילום: Getty
יכול להיות שאני מפספסת פה משהו בסיסי לגבי שבוע האופנה בפריז ויש במקום הזה משהו מאיים-אופנתית, שגורם לנשים שפויות לאבד את זה??!?
ג'וליאן כפרה שלי, לפני הכל - טיפ קטן: מחשופים סגורים, כגון קולר או סירה, לא מתאימים לחזה גדול. אני יודעת, גם אני מידה D וזה מעצבן נורא, אבל החלק העליון מאד לא מחמיא ועושה אשליה של ציצי בגודל של אבטיח. אני ממליצה לך בחום לנסות מחשופים עמוקים וV. 
אז מלבד העובדה שהבטן ההריונית של ליה מישל קפצה לפלג הגוף העליון של ג'וליאן, והחגורה העבה-מידי רק מוסיפה עשן למדורת האסון הזה, ג'וליאן גם התאימה את הנעליים לצבע השמלה. 
אין מילים. כזאת פאדיחה ועוד בתצוגה של לנוון... מזלה שמשקפי השמש שלה כל כך מכוערות שהן תופסות את רוב תשומת הלב. כפרה, חכם בשמש זה לא כאן. ובמחשבה שניה, עדיף חכם בשמש, מאשר טפשה בצל.

אורחת אקסלוסיבית נוספת, שהגיעה לתצוגה של לנוון היא נסיכת תאילנד, סיריבאנאבארי (אבא, אמא - קצת רחמים על הילדה!)
צילום: Getty
כנראה שפרויד צדק וטראומות ילדות אכן נחרטות לנו עמוק בתת מודע ופורצות החוצה בגיל מבוגר. סירי-בלה-בלה המסכנה, כל מה שהיא רצתה זה שם קצר וקליט. עכשיו הרצון הזה פורץ החוצה בטעם לבוש מחריד עם נטייה מוגברת לאלמנטים חסרי פרופורציה בצבע זהב ואודם שחור. אולי זה סוג של תסביך גדלות. שוין.

ואם כבר במזרח הרחוק עסקינן, גם אנה דלו רוסו, העורכת הראשית ויועצת הקריאייטיב של ווג יפן, הגיעה לראות מה יש לבית האופנה לנוון להציע למלתחה שלה לחורף הקרוב
צילום: Getty
פוצק, אם ככה נראית בלוגרית ואשת אופנה משגשגת, אני חוששת שהיה כיף ו... בואי נעצור ונעבור לכתוב בלוג על מכוניות. אני לא רוצה להראות ככה אחרי שנפרוץ ו'אוי כפרה לא!' יזכה בהכרה בינלאומית. קצת מלחיץ.

ואז נזכרתי שבפריז נערכה גם התצוגה של כריסטיאן דיור לחורף 2011 ומיד ידעתי - מדיור תגיע הישועה!!
צילום: Getty
לא, לא מדובר בשוט מקטלוג, אלא על שביל הכניסה לתצוגה וזוהי אוליביה פלרמו, אשת חברה ניו יורקית עשירה כקורח, שגדלה באפר איסט סייד (סרינה, מאחוריך.) והתגלגלה להיות דוגמ-שחקנית, שקר כלשהו. אוליביה נבחרה בשנת 2010 לאשת השנה באופנה, ע"פ המגאזין הבריטי Tatler ותכלס... אני מבינה למה. נראה לי שמצאתי חברה חדשה.
צילום: Getty
Au revoir, Madame! שנה טובה ואל תשכחי...
We'll always have Paris.