דפים

יום רביעי, 26 באוקטובר 2011

הכל נשאר במשפחה

אליזבת' אולסן היתה עד לא מזמן האחות השקטה והאנונימית של - - , שהעדיפה להשאיר את אור הזרקורים לאחיותיה הגדולות. למזלנו, קריירת המשחק שלה מתחילה לתפוס תאוצה, מה שמוציא אותה מהבית פעמים תכופות יותר מבעבר.
ובכן, הצעירה לבית אולסן פצחה לאחרונה במסע פרסום לסרטה המשמעותי הראשון "מרתה מרסי מיי מרלין". חבל היה לי לראות כי הלבוש שבחרה למסע מנופח כמעט כמו שם הסרט.
צילום: Getty
ליזי ידועה כמעריצה מספר אחת של מותגי האופנה של אחיותיה הגדולות (שנקראים The Row וגם - כמה מתאים - Elizabeth and James). על כן, לא אופתע לגלות אם היא בחרה שוב ללבוש שמלה בעיצוב אחיותיה. כן אופתע לגלות, לעומת זאת, כי התאומות אולסן מייצרות שקי חימום ידידותיים למיקרוגל במידה XXL. לא ידעתי שהן אוכלות בכלל.
כנראה שהן לא - מזל שאפשר לסמוך על קלווין קליין.
אגב CK - בניינטיז, העיצובים הפשוטים שלו היו הדבר. זה רק אני או שהיום הם סתם חסרי צורה..?

בכל מקרה, גם בשמלת שאנל ההצלחה לא מסחררת...
צילום: Imagebam
מה נסגר?! מכל השמלות של מותג העל הזה, המייצג מזה דורי דורות אלגנטיות ושיק ללא מתחרים, זו השמלה שאת בוחרת?! חולצת T מנצנצת ושאריות טול מתחפושות Haloween ?! ומה בנוגע למידה..? מילא שאת עדיין לא מספיק מפורסמת בשביל להעסיק סטייליסט, אבל אני באמת אמורה להאמין ששאנל לא שלחו עם השמלה אף אחד שיוודא שזה הגודל הנכון?!
אין. מצב.
אוי כפרה, שמלות אובר-סייז זה אולי מגניב (דגש על ה'אולי') כשאת בגודל של אצבעון, לא כשאת בגודל של אנשים נורמליים. ונורמלי במקרה שלך, זה ממש ממש יפה.

אז במקום ללכת בדרכן של אחיותיך, שהגיעו לעושר ולתהילה בסיטקום מצוחצח ובסרטי ילדים שיוצרו במיוחד לוידאו, זרמי על כיוון חדש משלך. כי אם הוא מזכיר ולו בקצת את יכולות המשחק שלך, או את פנייך היפייפיות - את תהיי בסדר גמור.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה