דפים

יום רביעי, 19 באוקטובר 2011

אוי כפרה: לחוצת חתונה

עונת החתונות הגיע סוף סוף אל קיצה ואיתה גם היכולות הכלכליות שלי. פרידה פינטו לעומת זאת, כנראה לא מיצתה את העניין ו/או שהיא מנסה לרמוז לחבר שלה משהו, כי היא מסתובבת לאחרונה אך ורק בשמלות לבנות של קלווין קליין (שמעידות שמצבה הכלכלי כנראה מזהיר יותר משלי).

עוד לא הציעו לה והיא כבר מתחילה במדידות...
אופציה א'
צילום: Getty
דווקא החלק העליון מעניין מאוד: עדין ונשי, נועז ואלגנטי. אבל מה קשור החצים האלה כלפי מטה? כל שהם עושים זה להדגיש עד כמה השמלה הזו יושבת רע באזור האגן ועושה לה תחת וירכיים חסרי פרופורציות שבוכים ומתחננים לחצאית בגזרת A במקום. השמלה שלה כל-כך מעליבה את גזרתה האגסית המשגעת שאני אפילו אניח לנעליים שכנראה הושאלו מסלון כלות שושי בשנת 2001.

אופציה ב'
 צילום: Getty
אמנם אני מרגישה שהשמלה המינימאליסטית קצת מחפפת (מינימאליזם זה סבבה והכל, אבל הייתי שמחה לראות נגיד, קו מותן בעל-הכיפאק), ואמנם הייתי שמחה למכפלת של עוד 3 סנטימטרים, אבל עדיין מדובר בשיפור משמעותי ממקודם. מלבד כמובן השרשרת.
מה זה הדבר הזה?
 צילום: Getty
זה דומה יותר לצעצוע שמקבלים חינם עם ארוחת ילדים במקדונלדס מאשר שרשרת מעצבים נועזת.
אז כן, אני מבינה שניסית להתאים את השרשת בצורה שתדגיש את הנעליים אבל כפרה, בחייאת. מזרון בריכה מתנפח מיניאטורי - זה מה שיגרום לבויפרנד שלך להבין שהגיע הזמן להציע..?!

אם אלה האופציות ללבוש מתחת לחופה, אני חושבת שאני אגיע רק לאפטר-פארטי. תשמרי לי בצד קצת ארק.

מוקדש באהבה אינסופית לשלוש הנשים המדהימות בחיי שהתארסו במהלך תקופת החגים הנוכחית. יפייפיות שלי, אני יודעת שתשכילו לבחור שמלות יפות מאלה.
;) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה