דפים

יום שני, 3 באוקטובר 2011

אוי כפרה הטרנד: מכנסיים בגזרה גבוהה

במידה והכותרת לא הסגירה מספיק, הפוסט הזה הולך להיות על קורבנות אופנה שמצאו עצמן במכניים גזרה גבוהה. לפני שהתיישבתי לכתוב, עשיתי לעצמי שיחת נפש שניתן לזקק אותה לשאלה אחת נוקבת: תגידי פוצק, המכנסיים גזרה נמוכה, שמאווררות מול כל העולם את חריץ התחת של בנות ישראל מזה שנים (למה רק אנחנו נשארנו מאחור באיזור הדמדומים של "חריץ אינסטלטור" בעוד ששאר אומות העולם כבר מזמן התדקמו והרימו את המכנסיים?!) סוף סוף מתחילים לצאת מהאופנה. את באמת רוצה להחזיר אותן בכוח?
התשובה לכך היא - ממש לא.
אם יש הגדרה אחת מדוייק ל-white trash בעיניי זה לראות למישהי את החריץ של התחת כשהיא בטעות מתכופפת במילימטר. מי כמוני המאושרת באדם על שהגזרה הלכה ועלתה במעלה המתניים בשנים האחרונות. היי, אפילו לי כבר יש ג'ינסים שמתקרבים לפופיק וזה נפלא ומבורך.
יחד עם זאת, כמו עם כל טרנד אחר, יהיו כאלה שיאנסו אותו בכוח ללא התחשבות בגזרה, בלוק או בעיניים של כולנו.

הדוגמא הראשונה והקלאסית הנודעת - קים קרדשיאן:
 צילום: Bauer Griffin
אמנם אני מפרגנת על שסוף סוף הרגליים שלה לא חשופות, אבל במקרה הזה כבר הייתי מעדיפה אותה בחצאית צמודה חובקת מתניים ומחשוף עמוק. קימי, אני מבינה שאת אוהבת להדגיש בלבושך את הנכס היקר ביותר שלך - האחוריים - יפים מאוד סחתיין עליך - אבל במקרה הזה טעית. המכנס הזה מקנה לך מראה גוצוני משהו, עם פרופורציות גוף מבלבלות וכרס קטנה מקדימה. אז או שתגונני על פלג גופך האמצעי בעזרת תיק ההרמס שלך, או שתתחילי פשוט בלהפטר מהחגורה ולעבור לאחת עם חמישית מהעובי.

גם קורטני קרדישאן הלכה בעקבות אחותה, רק שהיא זרקה את הטרנד הגבוה הרחק הרחק שמאלה - לשנות ה-80.
 צילום: Getty
עזבו שהיא נראית כאילו היא בדרך לדייט בהחלקרח לפני 20 שנה (עליונית זהובה וסרט-מצח כולל) ועזבו שצבע השיזוף שלה תואם לעליונית. מה זה המכנס הזה? הוא ממוקם בנקודה כל-כך awkward, שנדמה שבפאוץ' שנוצר שם מהכפלים אפשר לאחסן את המחלקיים שלה.
** פססססטטט, תמסרי לקים שלא פספסנו לרגע את השמלה שלה והיא מתבקשת להחזיר אותה לג'ניפר לופז. שמענו שהיא מאוד רכושנית כלפי בגדים.

הופעה דומה לזו של קורטני דפקה גם דמי לובאטו.
תחזיקו חזק כי אני עומדת - לשם שינוי - להחמיא לה. Believe.
צילום: Flynet
דווקה משהו בשילוב הזה על דמי יושב בול. מובן שהייתי מוותרת על שרשרת הצלב הנצחית אבל המכנס הזה יושב עליה בדיוק במקום הנכון (וברור שהוא יזוז כשהיא הולכת), מאריך לה את הרגליים, מרזה אותה, ועושה אותה שיקית ומתוחכמת.
עלי והצליחי, אבל לא לפני שאת שאת שורפת את השרשרת שלך!! דיברנו על זה!!

את הנצחון המסחרר קוטפת לא אחרת מאשר הBFF החדשה שלי רייצ'ל בילסון:
צילום: FAME
אם להיות כנה לחלוטין, המכנס שלה לא מי יודע מה גבוה, אבל היא לבושה באופן מדהים אם כי פשוט כל-כך, שלא היה סיכוי קלוש שלא הייתי משוויצה בה.
צילום: Bauer Griffin
וזה אפילו מצליח לה בקצר!
אכן, אני יודעת לבחור את החברות שלי.

אחרונה חביבה
צילום: FAME
בר יקירתי, אני גאה לדעת שאת עוקבת באופן אדוק אחר אוי כפרה לא! בעצם, את אפילו לא צריכה להתעניין בכלל בדעה שלי ושל פוצק, את בסה"כ הכל צריכה להסתכל במראה. ראי איזה פלא: לא חשפת שום דבר, לא נדרשת להכניס את הבטן מרוב שהשמלה צמודה והעיקר לא התאמצת יותר מדי.
וככה, בדיוק ככה, נראית מישהי עם star quality אמיתי.

יש לך במקרה את הטלפון של משפחת קרדשיאן?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה