דפים

יום שבת, 22 באוקטובר 2011

אייקון או קורבן? / אוי כפרה הטרנד

מזה כמעט שבועיים שאני נמנעת מלכתוב על קים קרדשיאן, משימה לא פשוטה בהתחשב בכך שהיא מצולמת בערך שמונים פעם ביום וביודעה זאת, היא גם מחליפה בגדים בהתאם. נוסף על כך, היא גם נסעה לדובאי, מסתבר, על מנת לקדם את פתיחת הסניף הבינ"ל החדש של חנות המילקשייקים - Millions of Milkshakes.
צילום: Imagebam
אני לא יודעת איך זה עובד אצלכם בקניון, אבל כשקים עובדת כזבנית בגלידריה היא עושה זאת בשמלת ערב
צילום: Imagebam
כולי תקווה שהיא לא שפכה עיסת מילקשייק על עצמה, שכן, השיט הזה דביק וניקוי יבש זה עסק יקר. מעבר לכך, אני מאוד מקווה לטובת הרשת שהיא אספה את השיער לפני שהתחילה לערבל שם עניינים, שהרי לא רק שמילקשייק בטעם "תוספות שיער" כנראה לא יהיה כוכב התפריט, אלא גם שזה בחיים לא יעבור ביקורת של משרד הבריאות.

בכל אופן...

למרות החרם העיתונאי שהטלתי על מיסיס קרדשיאן (שנבע משעמום טוטאלי עקב סירובה העקשני לגוון ולו בקצת), לא עמדתי בפיתוי כשראיתי אותה מביישת את הטרנד הלוהט היומי - dogtooth (סוגשל ריבועים אלכסוניים בריטים כאלה. נו, אתם יודעים על מה אני מדברת).
צילום: Splashnews
אוי קים - עד מתי.
יש באופנה הבדל תהומי בין "אייקון" לבין "קורבן". שיני הכלב של היום הם ההדפס הפרחוני של שבוע שעבר. ובדיוק כמו במקרה הצמחייה המונוכרומטית - אסור להגזים!! רוצה להסתובב בדוגמא דומיננטית כל-כך? אחלה!! אבל לא כשכל גופך מכוסה מעויינים עד כדי כך שאין לי מושג איפה הכתפיים שלך מתחילות ואיפה המתניים מתחבאות. תשלבי את הטרנד במינון הנכון: חגורה דקה, נעליים יוצאות דופן או אפילו תיק קלאצ' זורם (כפי שהדגימה אתמול בחינניות אמבר הירד)
 צילום: Getty
אבל ממש לא גרביונים...
 צילום: AKM
...זה עדיין טו-מאצ' וגם נראה קצת כאילו עברה עליך משאית בעלת גלגלים מטונפים במיוחד.

ואם לפעמים קורה שאת מתבלבלת קימי, תמיד תשנני לעצמך מנטרה אחת פשוטה:
אם ליידי גאגא לבשה את זה, כנראה שזה לא כדאי.
 צילום: Getty
ועוד בקשה אחת לסיום:
קים, עייפתי. בבקשה בבקשה תצאי לחופש. הרחק מעיני המצלמות.
תודה.