דפים

יום ראשון, 11 בספטמבר 2011

שבוע האופנה בNY, הדור הבא

חברה טובה ספרה לי השבוע על איך היא הלכה, יחד עם אחייניתה, לקנות שמלה לכבוד מסיבת יומולדת ה9 שלה. *חשוב לציין, שבסופו של דבר האחיינית החליטה לוותר על "לוק הנסיכה" ובמקום שמלה, הלכה דווקא על סקיני שחור, חולצה נשפכת עם פרינט מנומר בגוונים ורודים ונעלי עקב - בטענה שמדובר במסיבה ולא באירוע, ולכן עדיף ללכת על המראה המגניב ולא על שמלה קיטשית (עלמה, כבר ציינתי שמערכת אוי כפרה לא! תשמח לגייס אותך לשורותיה לכשימלאו לך 18).
הסתכלתי על החברה במבט מבולבל ושאלתי: "סורי קרוז, כאילו?!?!?!?"

ובכן, זוהי האמת לאמיתה. היום, כל הילדות רוצות להיות סורי קרוז
צילום: Startraks
מסתבר שככה ילדה בת 5 מגיעה לשבוע האופנה בניו יורק: עקבים, שמלה קייצית מתנפנפת, תיק קטן שתלוי באלגנטיות ואקססורי לא ברור עם הדפס מנומר.
סורי כפרונת, חבל שלא הקפדת על בחירה אופנתית יותר של ה-אקססורי הכי גדול וחשוב שאת לוקחת לכל מקום - אמא. 
וקייטי, אם יורשה לי... תראי כמה הילדה התאמצה, לא יכולת לפרגן לה באמא קצת יותר שיקית?? 
ואללה, לכלכת. 

אורחת נוספת ששברה כל מוסכמה אפשרית וכבר בגיל חודשיים, הגיעה להראות נוכחות בניו יורק הסתוית של שבוע האופנה, היא הנצר החדש לבית משפחת בקהאם
צילום: Splash
הארפר סבן לבית בקהאם, הגיעה לעיר לעשות סיבוב דאווין עם האמא הפוסט-הריונית שהכי שיקית בתבל!
האמהות הרכה, הבת המשגעת, השמלה המטריפה בצבע פטל בעיצובה ואפילו השיער הפרוע ומשקפי השמש הקנו לויקטוריה בקהאם את הלוק הכי מלכותי ברחובות ניו יורק.
צילום: Splash
ואז הגיעו מגפי הלובוטין הארורות האלה! כל גופי זועק לי שאני אמורה לשנוא אותם! לשנוא את הלוק! לשנוא כל דבר בשילוב הנפשע הזה של מגפי ברך ושמלת מקסי!!!!!! אבל לפתע אני מתמלאת אהבה וכל הכיעור הזה הופך להיות מושלם בעייני.

אני מאחלת לנו שבוע אופנה מלא בהפתעות וקריצות אופנתיות מלאות מחשבה.
ואת הילדים, עם כל האהבה הגדולה, תשאירו לפרימיירות של סרטי חופש גדול. כל דבר בעתו.