דפים

יום שישי, 23 בספטמבר 2011

בחורף הזה תלבשי לבן

שבוע האופנה בלונדון נגמר לו ורגע לפני שעוברים לשבוע האופנה במילאנו, צריך לצאת לחגוג! מותג השמפניה "מואט שנדון" הביא את מלכות השיק של הממלכה למסיבה נוצצת בה, באופן מפתיע וקשה לעיכול, הן שוב התלבשו בהתאמה מעוררת חשד.
אז מה לובשים בלונדון הסתוית למסיבה אקסלוסיבית, אחרי שהסתובבת כל היום במכנסי עור שחור צמודים ככפפה לרגלי האילה הארוכות והחטובות שלך? התשובה: לבן.

נתחיל במלכה האם
צילום: Landov
נראה שהמלכה האם, הפכה למלכת הקרח. קייט אמנם תראה יפהפיה בכל סמרטוט שתשים על עצמה, אבל אני חושבת שהלוק הסובייטי קצת מבגר אותה. 
קייט כפרה, אני יודעת שאת כבר בת 37, אבל את חייבת להבין, שלנצח תשארי חרוטה במוחנו כנערת קלווין קליין, שלעולם לא מתבגרת. לעזאזל, את לא נראית בת 40! תפסיקי להתלבש ככה...

נמשיך בנסיכה הבלתי מעורערת
צילום: REX
תראי סיינוש, כמו המלכה האם - אי אפשר לומר שאת נראית לא טוב, כי את תמיד נראית טוב. אבל יש לי הרגשה כאילו זלזלת בי קצת. משהו בחלק העליון של השמלה הזאת מרושל בעייני. כבוד כריסטיאן דיור וכבודך במקומם מונחים, ומצד שני: דיור הוא המלך של 'אלגנטיות ללא דופי' ואת מלכת ה'זרקתי על עצמי משהו ובאתי'. כל אחד מכם הוא מספר 1 בתחומו, אבל השילוב של שניכם יחד, איך נאמר, לא מדויק מספיק. השמלה שלך כמעט אלגנטית ללא דופי וכמעט נראית כאילו זרקת אותה על עצמך ובאת. המוטיב המשותף: כמעט.

נעבור לדוכסית נוספת
צילום: REX
רוזי הנינגטון-וויטלי החליטה להמשיך ולסמוך על ברברי. 
תראי רוזי, אני קודם כל מסכימה איתך, כי בשורה התחתונה, אין כמו ברברי. אין. לא קיים. מצד שני, קחי טיפ מבר רפאלי,  ואל תקבלי שמלות ממעצב אהוב בעיניים עצומות. אמנם יש לך גוף שסולח על בחירות לא מוצלחות (יש משהו שיכול להראות עליך לא טוב, דם איט?!) אבל השמלה הזאת היא קצת 'יפה מרחוק ורחוק מיפה'. כשמתרכזים בפרטים הקטנים, מבינים שכנראה פשפשת בחדר התחפושות של ארמון בקינגהאם וחירעת את סקשן הרנסנס. 

נתינות נוספות שהצטרפו לחגיגה בלבן
צילום: REX
בסטרפלס, זוהי ג'ורג'ינה מיי ג'אגר, בתם השניה של מיק וג'רי הול, שקצת מתאמצת להצטלם בפרצוף סקסי, אבל סך הכל נראית מצוין, יחד עם קארה דלוינגן, שעל פי ויקיפדיה היא 'הדוגמנית של הרגע'. תיאור קצת בעייתי, כי הוא טומן בחובו את העובדה שברגע הבא, זו תהיה כנראה מישהי אחרת. ואם יורשה לי להוסיף - אחותי, השמלה הזאת היא לא ממש הדרך הבטוחה להשאר. הגזרה פשוטה מידי ולא מחמיאה ובשביל ללבוש פרווה, עם כל הכבוד, את צריכה לצבור עוד הרבה ריספקט ברפורטואר שלך. אף דוגמנית לא נהיית קייט מוס ביום אחד.

בעצב רב, אני סוגרת את תיקיית 'שבוע האופנה בלונדון'. עולם האופנה אכזר והוא קורא לי לקום ולסקר את מילאנו.
נתראה באביב!