דפים

יום ראשון, 25 בספטמבר 2011

נואשת, נואשת, נואשת!!!

שתי סיבות עיקריות לכך שאני שמחה ש"עקרות בית נואשות" יורדת מהמסך:
1. כמעט כל חברותי לעבודה מנויות לYES, בעוד שאני לHOT. עקב כך אני מנועה מלהשתתף ולהבין שיחות ארוחות צהרים שלמות, שעוסקות בפרק של אתמול.
2. לרגל תום הסדרה (שלא נאמר ביטולה הברוטאלי), נערכה מסיבה בהשתתפות עקרות הבית עצמן, אירוע שבהחלט מספק לי חומר עבודה משובח
צילום: WENN
אני מניחה שזאת התנהגות נורמטיבית לשחקניות שתוכניתן נגנזה. ההפקה דוחפת אותן לעשות דברים מוזרים שמעוררים תשומת לב, בכדי לזכות בלו רק עוד כמה שניות של תהילה. לא מצחיק.
מרשה קרוס (ברי), מזכירה לי את הריקוד המיתולוגי של ג'ון טרבולטה ואומה ת'ורמן לצלילי You Never Can Tell בספרות זולה, רק חבל שהיא מזכירה את ג'ון.
אווה לונגוריה (גבריאל) סתם נראית מוזרה
צילום: WENN
סליחה. מוזרה עם שמלה סומרת. מעניין אם במצב רגוע השמלה חוזרת לעצמה ונהיית פשוט Little Black Dress נורמלית והנוצות קופצות החוצה רק במצבי ייחום. בכל זאת, מדובר בגרושה יחסית טרייה...לעניבת הפאייטים אני מסרבת להתייחס, מבחינתי זה שווה ערך לפשע נגד האנושות.
פליסיטי האפמן (לינט) מזכירה לי יותר את "היפים והאמיצים" מאשר את "עקרות בית"...
צילום: WENN
ואוו ואוו כפרה, גם מנומר וגם סאטן? תגידי לי, השתגעת??? הגזרה של השמלה הזאת עושה לי קונוטציה של נשות הנובורישים של שנות ה90 המוקדמות, במסיבת יאכטה בה המלצרים לבושים בחליפות ימאים ומגישים אמארטו סאוור עם דובדבן מסוכר. יש לי הרגשה שמישהי פה מסרבת להפרד מהדמות אותה שחקה בסדרה.
ונסה ויליאמס (רנה), היא ללא ספק אחת הדיוות הגדולות של הוליווד! עם רזומה מפואר של מיס אמריקה הראשונה ממוצא אפרו-אמריקני ועד גילום דמותה של הבוסית המשוגעת 'וילהלמינה' בסדרה "בטי", זמרת גדולה וכמובן עקרת בית נואשת
צילום: WENN
אההה... ונסה, לא כפרה! בתור עקרת הבית הותיקה ביותר בתעשיית הבידור האמריקאית, את חייבת לתת דוגמא יותר טובה מזו!!!! השמלה עוד איכשהו בסדר, אבל המחשוף מוגזם והנעליים נראות כמו סנדלים אורטופדיות של גיל הזהב.
לו רק הייתי חושבת שאת לא מסוגלת ליותר, הייתי מניחה לך - אבל אני רוצה להזכיר לך איך נראית העורכת הראשית של מגזין האופנה "מוד" 
קרדיט: ABC
תעשי את חשבון הנפש שלך בעצמך, אבל אני לא יודעת אם הייתי כל כך מתבאסת אם הייתי בנעליך. יש רגעים בקריירה שצריך לזנוח בחיוך.

אם כן נואשותיי, הגיע הרגע להפרד מהמסך הקטן
צילום: WENN
שלום, שלום ואל תופיעו לי בחלום.
ברוך שפטרנו ונשארנו מעכשיו רק עם עקרות הבית האמיתיות, כי על איכות לא מתפשרים ;-)