דפים

יום שני, 19 בספטמבר 2011

בא לי בזאת הפעם, למות עליך

נראה לי שקמתי היום במצב רוח מרומם במיוחד! באופן מוזר, אני מעלעלת בתמונות מטקס האמי שנערך אתמול בלילה ומחייכת. כן, תמיד יש הזיות יוצאות דופן - אבל נדמה שכוכבות הביצה החלו לקרוא אוי כפרה לא! ולקחו לתשומת ליבן את מה שהיה לנו להגיד כנגדן בשבוע האופנה.
לכבוד המאורע החגיגי, החלטתי לחרוג ממנהגי ולפתוח את סיקורי טקס האמי במילים חיוביות.
אוסיף ואומר, שאני חושדת שהייתה כאן קונספירציה / הדלפת אינפורמציה לא חוקית, כי לא רק שהכוכבות קבלו אצלי ציון קולקטיבי של ממוצע+ (כן, אני קצת קשוחה..), הן כולן לבשו כחול עמוק בגוון משגע.

אתחיל בהפתעה הגדולה ביותר מבחינתי - קייטי הולמס בקלוין קליין
צילום: WireImage, REX
לא רק שמעולם לא תפסתי מקייטי מתלבשת מי יודע מה, גם קלוין קליין הוא לא מהמעצבים שהייתי לוקחת איתי לאי בודד. קלוין אמנם נודע בגזרותיו הפשוטות והחלקות, אבל הוא תמיד משעשמם אותי נורא ואני מרגישה כאילו הוא מזלזל בי אישית. הפעם אני חייבת להוריד בפניו את הכובע, כי השמלה הזאת אכן פשוטה, אבל גם סופר מתוחכמת. היא מחמיאה לקייטי בצורה שבא לי להיות חברה שלה.

חברה נוספת היא מינקה קלי
צילום: Filmagic
מינקה מוכיחה לי בכל פעם מחדש, שלהיבחר להיות האשה הסקסית ביותר בעולם (ע"פ המגאזין אסקוואייר) זו לא קלישאה טראשית - כי אשה סקסית באמת, לא צריכה מחשופים (לתשומת ליבך, כריסטינה הנדריקס). היא יכולה ללבוש שמלת קוטור מושלמת שצועקת "כריסטיאן דיור" לקילומטרים ובלי אפילו טיפה של פיסת עור חשופה, להיות האשה הסקסית ביותר על השטיח האדום.

חברת-תיכון ותיקה שלי היא קלייר דיינס
צילום: Getty
יתכן שבימים כתיקונם הייתי אומרת שהיא קצת הגזימה עם ה"פז'לוסטה", אבל אין ספק שאובר-אול היא נראית נפלא. אז כיף לקלייר וכיף לאוסקר דה לה רנטה.

השחקנית אמילי בלאנט הסבירה לי את משמעות הביטוי "כאב עצוב"
צילום: Getty
כי עם כל הבלינג, הנוצות, וה"יא חביבי אללה" של המעצב אלי סעב, אי אפשר להתעלם מכך שאמילי עשתה בחירה מנצחת של שמלה שיושבת פשוט מושלם.
במחשבה שניה, הייתי עושה גז לציפורים שנתקעו בחלק התחתון, אבל בסך הכל, הרבה בזכות בחירת צבע מוצלחת, יצא לאמילי ואוווו.

ולפעמים החגיגה נגמרת, כשמגיעה פאולה עבדול אחת והורסת לי תיאוריה שלמה...
צילום: WireImage
פאולה כפרה, את פשוט נראית כמו בובת ברבי במהדורה מיוחדת לכבוד הProm, אחרי שנמסה בשמש.
בשביל מה זה היה טוב?!?!! הרסת לי את כל הפוסט. מעצבנת.