דפים

יום שישי, 16 בספטמבר 2011

שבוע האופנה בניו יורק: מינופים וקירנופים

שבוע האופנה הוא זמן מצוין לקבל הכרה, גם אם את שחקנית סוג ז'. כל מה שאת צריכה לעשות הוא להשיג כרטיסים לשורה הראשונה של התצוגות ולדאוג שיצלמו אותך מתקשקשת עם אושיות אופנה בלתי מעורערות כמו אנה וינטור.
מצומת הדרכים הזו יש 2 כיוונים אפשריים: למנף או לקרנף.

הממנפת באקססוריז: אמה רוברטס
 צילום: Imagebam
אמה הלכה על שמלה פשוטה של Tibi, מותג אהוב על בנות הביצה, הוסיפה שרשרת הורסת באורך מושלם, שקורצת בסימטריה שלה לקלאץ' משגע. כל מה שנותר לה לעשות הוא לחייך חיוך תוצרת "משפחת רוברטס", והתוצאה - 
שיק חסר מאמץ.

המקרנפת באקססוריז: ג'סיקה זור
 צילום: Getty
ג'סיקה כפרה, ציצים הם לא אקססורי! תכסי אותם בלפחות עוד 10 ס"מ בד. בנוסף, שמלה כל כך צמודה והמונית, דורשת נואשות לחותמת אישית של אופי.

הממנפת בלבוש הולם גיל: אמה רוברטס
 צילום: Getty
הדפסים מנומרים דורשים שימוש זהיר והולם. לפני שאת מספיקה למצמץ את יכולה למצוא את עצמך נושקת לטראש, סטייל קים קרדשיאן או ליאן ריימס:
 צילום: Getty
אמה היטבה למצוא שמלה נשית שלא גורמת לה להיראות כמו גרושה בת 40.

המקרנפת בלבוש הולם גיל: ג'סיקה זור
 צילום: Getty
ג'סיקה כפרה, לא רק שאת נראית גרושה בת 40, את נראית כמו גרושה בת 40 שמעשנת טיים ארוך. נדמה כאילו יצאת מסלון היופי של שושק'ה בבת ים, אחרי שעשו לך פן קלוקל ואיפור חתונות כבד, שתואם לצבע של השמלה. כולי תקווה שלפחות תמצאי איזה שוגר דדי בערב שירה בציבור של עינת שרוף.
נ.ב. תמסרי ד"ש לליהיא לפיד.

הממנפת (חלקית) בתעוזה: אמה רוברטס
 צילום: Getty
בין אם השמלה היא לטעמי או לא, בהחלט ניתן לומר שאמה הפגינה חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה והלכה על סיכון אופנתי, שלכל הפחות מתפרש כמעניין.

המקרנפת (טוטאלית) בתעוזה: ג'סיקה זור
 צילום: Imagebam
ג'סיקה כפרה, את כל כך צפויה שזה מבחיל. השמלה שלך מזכירה את ג'ניפר לופז ביום רע. הבנו, יש לך רגליים. תתקדמי.
נ.ב. תחליפי נעליים!

שבת שלום :)